2014-2015 Gelin Aksesuarları | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"2014-2015 Gelin Aksesuarları" Ayça ::: 06 Mar 2014

Gelinlik, gelin ayakkabısı, gelin çiçeği kadar gelin aksesuarları da düğünün başrol oyuncularından biri olan ve herkesin dikkatini çeken gelinin en önemli detaylarından biridir.

Gün geçmiyor ki gelin aksesuarlarına yepyeni trendler eklenmesin. Bizim 2014 yılının ilk günlerini yaşadığımız şu günlerde gelin aksesuarları modasındaki yenilikler çoktan kendini gösterdi. Bu yenilik yarışında, ünlü markalar da aklınızı fazlasıyla karıştıracak muhteşem aksesuarlar için dudak ısırtan modeller hazırladı. Saç aksesuarlarından ayakkabılara, duvaklardan kuşaklara kadar 2014 gelin aksesuarları modasındaki yenilikleri neler merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Gelinliğinizin havasına hava katacak 2014 gelin aksesuarları modasında ne gibi yenilikler var buyurun, beraber bakalım.

2014-gelin-aksesuarları-2

2014 Gelin Aksesuarları Modası – Saç Aksesuarları

2014, aksesuar modası ile şimdiden yeniliklerden hoşlanan gelin adaylarının yılı olacak gibi görünüyor. Özellikle gelin tacından uzak durmak isteyen ve onun yerine yenilik arayan gelinlerin bu fikri iki kez düşünmesi gerek. Çünkü 2014 yılının gelin saçı aksesuarlarına yansıttığı hoş değişiklikle artık sıradan gelin taçları rafa kalkıyor. Onların yerini ise pırıl pırıl gelin taçları alıyor. Bohem tarzı düğün gününe taşımak isteyen gelin adaylarının da bayılacağı modeller, şık görüntülerinin yanı sıra saçlara oldukça gösterişli bir form kazandırıyor.

2014-gelin-aksesuarları-32014 Gelin Aksesuarları Modası – Duvak Modelleri

2014 yılı gelin duvaklarına bir reform getirdi desek abartmış sayılmayız. Çünkü 2014 gelin aksesuarları modasındaki köklü değişimlerden birini de duvaklar yaşadı. Bu yılın düğünlerinde sıklıkla göreceğimiz duvakların boyu oldukça kısalıyor. Hemen panik yapmayın, aralarında öyle modeller var ki, çocukluk hayaliniz olan uzun duvakları bir çırpıda aklınızdan silebilir. Bu yüzden duvağınıza karar vermeden önce 2014 kataloglarını biraz karıştırmanızı öneriyoruz.

2014-gelin-aksesuarları-42014 Gelin Aksesuarları Modası – Ayakkabı Modelleri

2014 yılında aksesuar modası konusunda bizi en çok şaşırtacak detaylardan biri de renkli gelin ayakkabıları ve kuşakları. Morlardan mavilere uzanan listede büyük değişimlerden hoşlanmayan gelinlerin kararı pembe tonlarında olacak diyebiliriz. Birbirinden nefis ayakkabı modelleri de şimdiden beyazların şıklığını aratmayacak gibi görünüyor.

 

2014-gelin-aksesuarları-52014 Gelin Aksesuarları Modası – Gelin Çiçekleri

Geçen yıl sıklıkla gördüğümüz canlı çiçeklerden yapılan gelin buketleri, 2014 gelin aksesuarları modasındaki yerini de aldı. Yalnız bu yıl minik bir fark söz konusu. Küçük gelin çiçekleri yerine büyük buketler kabul görmeye başladı. Renk renk hazırlanan canlı çiçekler arasında en çok ilgi görecek olan güller olsa da yazın müjdesini veren kır çiçeklerini de bu yıl taze bahar düğünlerinde çokça göreceğiz.

 

Eros Pırlanta


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR