Florence Nightingale Çağlayan | Hanımların Dünyası

loading...

Florence Nightingale Çağlayan

Florence Nightingale Çağlayan

Florence Nightingale Çağlayan

florance-nightingale-caglayanda

Florence Nightingale Çağlayan Hastanesi yalnızca İstanbul bölgesinde ve Türkiye sınırları içinde değil aynı zamanda geniş bir kitleye hizmet verecek şekilde uluslar arası arenada etkili bir durumda özellikle Ortadoğu’da yaşayan insanlara hizmet sunumunu yapmasının yanında , Doğu Avrupa alanında ve tüm çevre ülkelerin sağlık hizmeti alanında ihtiyaç duydukları acil durumlarda ve günlük yaşantılarında ihtiyaçlarını karşılayabilecek potansiyelde tam donanımlı tıbbi kadrosu teknolojik donanıma sahip cihazları ve teknik altyapı oluşumu üçgeninde organize olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Florence Nightingale Çağlayan dahil olduğu Grup Florence Nightingale Hastaneleri tarafından sunulan hizmet kapsamında uzun zaman içinde hizmet vermiş hekimlerin görev yapacağı Florence Nightingale Çağlayan Hastanesi’nde geniş hizmet yelpazesi kurulmak sureti ile her branşta olacak şekilde sağlık hizmeti sunulmaktadır.

florance-nightingale

Florence Nightingale Çağlayan Hastanesi, her alanda olduğu sağlık alanında ortay çıkan pek çok yeniliği de kendisiyle birlikte getirmeyi başarmaktadır. En belirhgin özellikleri ile dikkat çekici olan Radyoloji sonuçları olarak inceleme yapılan rapor odasında bütün bu konu ile ilgisi olan hekimler dünya çapında herhangi bir yerinde bulunan başka bir hekim ile görüntülü bir şekilde ve sesli bağlantı kurabilmesi sayesinde ,bütün elde edilen hasta raporlarını incelemek sureti ile en kolay bir ortam sağlanarak karşılıklı görüş alışverişi yapma fırsatını yakalamaktadırlar. Böyle bir durum karşılığında da hastalar üzerinde geniş yapıda oluşan ikinci bir görüş imkanı sağlanmasının yanında aynı zamanda Türkiye dışından yurt dışından ülkemize gelmek isteyen hastalar için de Florence Nightingale Çağlayan hastanesi hekimlerinden ön görüş alınma imkanı sağlanabilmektedir.

florance-nightingale-caglayanda-1

Bunun yanında Türkiye’de ilk kez kullanımı gerçekleşmeye başlayan EOS cihazı sayesinde ortopedik görüntüle yönteminde çok daha düşük dozlu olan 2D / 3D Xray ışınları kullanılmak sureti ile radyasyon dozu ile ilişkisi olan risk faktörleri hastalar için en az seviyeye indirgenmektedir. Frontal ve lateral dijital olarak elde edilen görüntüler hangi ölçüde olursa olsun aynı anda ve eş zamanlı olarak elde edilebilme fırsatı yakalanarak, iskelet anatomisi dahilinde 3D rendering metodu beraberinde görüntülenmesi sağlanmış olmaktadır. Florence Nightingale Çağlayan Hastanesinde Sağlıklı Yaşam Merkezi oluşturularak Check Up hizmeti sayesinde bu konuda yapılan çalışmalarda kişilerin hastalanmadan çok daha önce risk analizlerini yapmak sureti ile ve bu alanda gerektiğinde ihtiyacı olan kişileri yaşam tarzlarında yapacakları değişikliklere yönlendirilerek önemli bir faktör olan koruyucu hekimliği esas alan bir misyon üstlenmektedir.

florance-nightingale

Florence Nightingale Çağlayan merkezinden faydalanan kişilerin yaşam kalitelerini yükseltmek amacı ile “Kişiye Özel Programlar” ortaya çıkarılmaktadır. Tıp alanında her türlü konu üzerinde hizmet sunmak amacı ile organize olan Florence Nightingale Hastanesi aşağıdaki sıralanan alanlarda “Center of Excellence ve Mükemmeliyet Merkezi” statüsüne erişme fırsatını yakalamıştır.

• IVF ve Tüp Bebek uygulaması

• İstanbul Omurga Cerrahi tedavileri

• Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uygulamaları

• Meme Sağlığı konularında

• Dermatokozmetoloji alanında

• Florence Nightingale Çağlayan Minimal İnvaziv ve Robotik Cerrahi Merkezi

• Check-Up ve Sağlıklı Yaşam merkezi

florance-nightingale-caglayanda-3

• Girişimsel Radyoloji yöntemleri Florence Nightingale Çağlayan İstanbul bölgesinde Organ, Doku ve Hücre Nakli Uygulamaları ve Araştırma Merkezi statüsünde kalp destek cihazı kullanımı, yapay kalp nakli işlemleri, kalp nakli uygulamaları, kemik iliği nakli işlemleri, karaciğer nakli ve tedavisi, böbrek nakli ve gerekli testleri. MR uyumlu kalp pili takılması, karotis stent işlemleri, TAVİ (transkateter aort kapak takılması), transpulmoner kapak takılması işlemleri, aritmi ve ablasyon tedaviler yöntemleri, beyin pili takılma işlemleri, Omurga ve Skolyoz Cerrahileri gibi özellik gösteren tüm işlemler yapılmaktadır. Florence Nightingale Çağlayan hastanesi ile iletişime geçerek hizmetlerinden faydalanmak isteyenler için en kolay ulaşabilecekleri çağrı merkezi 444 0 436 veya internet adresi www.florence.com.tr kullanılmaktadır.

florence-nightingale-caglayan

Florence Nightingale Çağlayan Resimleri

 

florance-nightingale-caglayandaflorence-nightingale-caglayan-3florance-nightingale-3florence-nightingale-caglayan-2florance-nightingale-2florence-nightingale-caglayan-1florance-nightingale-1

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb