Flash Tattoo NewObsessions.com ile Türkiye’de

Author

Categories

Share

Flash Tattoo NewObsessions.com ile Türkiye'de - Geçici Altın Dövmeler, Geçici Gümüş Dövmeler, Flash Tattoos (3)Moda akımlarının en güncel trendi olan Flash Tattoo veya diğer adları ile gold tattoo, silver tattoo siz istediğinizi söyleyebilirsiniz ancak bu ürünlerin şahane olduğunu üstüne basarak belirtmek istiyorum. Işıltıyı seven bayanlar için ideal bir aksesuar olan flash tatto geçici dövmeler NewObsessions.com ile artık Türkiye’de.

Flash Tattoo NewObsessions.com ile Türkiye'de - Geçici Altın Dövmeler, Geçici Gümüş Dövmeler, Flash Tattoos (2)

Türkiye ve Dünya’da bir çok ünlü ismin kullandığı Flash Tattoo Altın Dövmeleri sizler için denedik.

Flash Tattoo NewObsessions.com ile Türkiye'de - Geçici Altın Dövmeler, Geçici Gümüş Dövmeler, Flash Tattoos (1)NewObsessions.com tarafından bizlere gönderilen Flash Tattoo’ları sizler için denedik ve çok beğendik. Işıltı hayranı bayanlar için kesinlikle vazgeçilmez bir aksesuar olabileceğini düşünüyoruz. Basit uygulaması ve günlerce dayanıklılığını kaybetmemesi de avantajlarından bazıları. Bir çok farklı şekillerde hem dövme olarak hemde bileklik görünümleri ile tercih edebilirsiniz.

Flash Tattoos / Altın Dövme Uygulaması

Flash Tattoo NewObsessions.com ile Türkiye'de - Geçici Altın Dövmeler, Geçici Gümüş Dövmeler, Flash Tattoos (6)Öncelikle altın dövmelerin üzerinde bulunan şeffaf koruyucu bandı çıkarın ve dövmeyi istediğiniz bölgeye yapıştırın. Ardından ıslak bir pamuk veya mendili yapıştırdığınız flash tattos kağıdının dış yüzeyine sürün. Pamuk veya mendil mutlaka ıslak olmalı nemli değil. Su ile kağıdı teninize yapıştırmış olacaksınız bu aşamada da dövmeniz teninize geçmiş olacak. 20-30 saniye sonra kağıdı teninizden çıkarın hepsi bu kadar.

Flash Tattos (Altın Dövmeleri) Nasıl Satın Alabilirsiniz?

Yurtdışında moda alanında büyük bir akım başlatan Flash Tattoos Altın Dövmeler, Türkiye’de www.newobsessions.com tarafından satılmaktadır. NewObsession.com web sitesinden yüzlerce farklı şekilde flash tattoo siparişi verebilirsiniz.

Flash Tattoo NewObsessions.com ile Türkiye'de - Geçici Altın Dövmeler, Geçici Gümüş Dövmeler, Flash Tattoos (4) Flash Tattoo NewObsessions.com ile Türkiye'de - Geçici Altın Dövmeler, Geçici Gümüş Dövmeler, Flash Tattoos (5)

Author

Share