Fetih Suresinin Fazileti

Author

Categories

Share

Fetih Suresinin Fazileti

 

Bu sayfada fetih suresi fazileti hakkında bilgiler vereceğiz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Fetih suresi çok güzel ve anlamlı bir suredir. Muradınız varsa ve şifa için de okunacak olan en güzel dualardan bir tanesi olmaktadır. Bunu sakın unutmayınız. Fetih suresi fazileti hakkında bilinmeyenler bu yazımızdan her şeyi öğrenebilirler. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Fetih suresi varsa muradınız için her gün yedi kez okumalısınız. Fetih suresi her gün okuduğunuz zaman inşallah Allah ne muradınız varsa verecektir. Fetih suresinin faziletine inanın. Kim yedi kez fetih suresini her gün okursa tüm dilekleri gerçekleşir. Gün içerisinde sadece bir kez fetih suresini okuyan kişiler ise gün içinde her türlü belalardan ve musibetlerden korunurlar.

Aynı zamanda da çalışan insanların da işleri kolaylaşır ve maddi durumları hep bereketli olur. Mutlaka her gün çok kez okuyamıyorsanız bile bir defa bu sureyi okuyun. Zor durumlarda ve zor bir hayat yaşayan insanlar için de cuma akşamı dört rekat namaz kılıp ve ardından da on defa fetih suresini okumaktadırlar. Bütün bunları yaparak Allah inşallah zor durumda kalanlara kurtuluş kapısı açacaktır. Tüm dertleriniz refaha çıkacaktır. Allah yardımcınız olsun. Fetih Suresinin Fazileti; Askerde olan gençlerimiz için de her gün fetih suresini bir defa okumalısınız. Savaşta olanlara da galip gelinmesi için yine bin defa fetih suresini okumanızı tavsiye ederim.

Çok nazara yakalanıyorsanız ve gözlerden hasta oluyorsanız bunun için bir kağıda mürekkep ile ve üzerine de biraz gül suyunu damlatın. Sonra da üzerine fetih suresini yazın. Bu kağıdı her zaman üzerinizde taşıyın. Böyle yaptığınız zaman Allah inşallah sizleri düşmanınızın şerrinden kurtaracak ve her türlü zaman da biiznillah korunacaksınız. İş yerinize de bu fetih suresini aynı şekilde bir kağıda yazıp kapınızın üzerine yapıştırabilirsiniz. Bu sayede iş yeriniz bereketli olmuş olacaksınız. Sadece kapıyı açmak ile olmaz her gün en az bir defa da fetih suresini okumanız lazımdır. Kısmeti bağlı olan kız ve erkekler için de fetih suresi okunur. Allah inşallah sesinizi duyar ve hayırlı kısmetlerinizi önünüze serer.

Fetih Suresinin Fazileti; Fetih suresinin ilk ayetinin anlamı düşmana galip gelmek ve düşmanını yenmek anlamını içerir. Fetih suresinin orta ayetlerinde belalardan kurtulma ve bereketi içerir. Ramazan aylarında da fetih suresini okumak oldukça sevaptır. Çünkü ramazan ayında iftar sofraları daha bereketli olur ve ramazan ayında her gün fetih suresini okuyan müslümanların tüm sene boyunca Allah onlara rızık kapılarını açmaktadır. Fetih suresi faziletler hakkında bütün bunları öğrenin. Fetih suresi okuyan kişileri güçlendirir ve sıkıntılarından da kurtarmaktadır. Zayıfsanız fetih suresini okuyarak Allah sizlere güç katacaktır. Buna inanın. Borcunuz varsa ve bu borçlar bitmek bilmiyorsa fetih suresi ile tüm borçlar kolay sağlanabilecektir.

Dilediğiniz bir şey varsa ve bir türlü gerçekleştiremiyorsanız Allah büyük ve o isterse her şeyi gerçekleştirir. Siz yeter ki ona dua edin. Kulluk edin. Fetih suresini üç gün boyunca her gün yirmi bir kez okuyun. Fetih suresi okumakta kim eksik etmezse Allah ne muradı varsa o kişiye verir. Özellikle de cuma namazından sonra okunan fetih suresi çok sevaptır. Fetih suresi okunduktan sonra da beş yüz defa da Allahın isimlerinden olan fettah ismini de zikretmelisiniz. Zulüm içerisindeyseniz ve zulüm görüyorsanız geceleri iki rekat namaz kılın ve fetih suresini bir kez okuyun. Bin defa okuyup bitirdikten sonra bir defa da ya fettah ismini zikredin. Allah çok büyük ve kısa sürede zulüm de olanların elinden tutup kurtaracaktır.

Author

Share

Önceki İçerikRezene Çayının Faydaları
Sonraki İçerikKlomen Nedir