Fethiye’nin En Güzel Balık Restoranları | Hanımların Dünyası

loading...

Fethiye’nin En Güzel Balık Restoranları

Fethiye’nin En Güzel Balık Restoranları

Fethiye’de tatil yapan kişilerin en iyi yemek seçeneklerinden biri tabi ki deniz ürünleridir. Sokaklarda sıkça ve birçok balıkçı ve balık restoranı görmek mümkündür. Fethiye akşamlarının cıvıl cıvıl sokaklarında oldukça kalabalık olan bu balık restoranları aynı zamanda lezzetin tarifsiz olduğu mekanlardır.


Fethiye Balık Hali
Fethiye Balık HaliKüçük balık tezgahlarından oluşan bu halin etrafında lokantalar bulunmaktadır. Tezgahlardan alınan balıklar kenardaki lokantalara pişirtilmektedir. Ekmek ve salata ile servis edilen balığın lezzeti paha biçilmezdir. Renkli ışıklandırması ile yaz akşamlarının en güzel mekanlarından biri olan bu hal balık sevmeyenleri bile kendine çekmektedir.


Şat Beach Restaurant
Şat Beach RestaurantBir yanda adalar diğer yanda Fethiye’nin eşsiz manzarası eşliğinde gün batımında yemek yenilecek ve keyif yapılacak en güzel restoranlardan biridir. Denize sıfır masaları ile romantik bir akşam yemeği tercih edenlerin vazgeçilmez adresidir.


Yengeç Restaurant
Yengeç Restaurant FethiyeRomantik atmosferi ve güzel dizaynıyla yaz akşamlarının en çok tercih edilen restaurantlarından biridir. Her çeşit deniz ürününün oldukça lezzetli olduğu bu mekanın doyulmaz bir manzarası bulunmaktadır.


Boğaziçi Restaurant
Boğaziçi Restaurant FethiyeKordon üzerine dizilmiş renkli masalarda yemek yemenin ve manzaranın keyfine varmanın yeri oldukça farklıdır. Sıcak ve canlı bir atmosfere sahip bu restaurant cıvıl cıvıl Fethiye akşamlarında oldukça tercih edilen bir mekandır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb