Fatma Sevildi 2015 Tesettür Gelinlik Modelleri

Author

Categories

Share

Modanın genç girişimcilerin olan Fatma Sevildi kapalı bayanlara özel nişanlık ve gelinlik alanında hizmet veren tanınmış firmalardan birdir. Yeni bir marka olsa da başarı basamaklarını hızla çıkan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bayanlarımıza rüya gibi gelinlik ve abiye modelleri sunmaktadır. Tesettür gelinlik modelleri arasında oldukça bilinen Fatma Sevildi markası 2015 yılı içerisinde de düğün yapacak olan çiftlere özel birbirinden şık abiye nişanlık, söz ve gelinlik modelleri sunmaya devam edecek.

Modern 2015 Tesettür Gelinleri 

Tesettür gelinlik modelleri olarak her türlü dikim ve modeli sizlere sunabilecek yeteneğe sahip profesyonel bir ekibi vardır. İster hazır kapalı gelinlik modeli olsun isterseniz de isteğe bağlı özel dikim gelinlik modeli olsun her türlü ihtiyaca karşılık verebilmektedirler. Yeterli sizlerin en güzel modelleri seçmenizi istemektedirler. Son yıllarda en çok tercih edilen dantelli ve taşlı gelinlikleri bütün modellerini görmek mümkün.

En Güzel Tesettür Abiye Nişanlıklar Fatma Sevildi’de

Düğün dışında önemli günlerden olan nişan, söz ve özel gecelerde de tesettür abiye elbise arıyorsanız adresini yine aynı olacak. Günümüz kapalı giyimin modern abiyelerini tek tek titizlikle hazırlayan Fatma Sevildi, bu konuda da oldukça iddialıdır. İsterseniz galerimizden bu güzel tesettür abiyeleri inceleyebilirsiniz.

 

 

Author

Share