Farklı Zamanlar için En ideal Güneş Kremi Markaları | Hanımların Dünyası

loading...

Farklı Zamanlar için En ideal Güneş Kremi Markaları

Farklı Zamanlar için En ideal Güneş Kremi Markaları

Haftanın her günü aynı kıyafeti giymiyorsun, peki neden her durumda aynı güneş kremini kullanıyorsun? Değiştir! Farklı durumlarda en iyi şekilde korunmanı sağlayacak ürünleri senin için bir araya getirdik.

Doğal bir ürün arıyorsan Procsin Sun Anti Blesmish Cream SPF 50+

Titanyum dioksit ve çinko oksit gibi koruyucular bulunduran organik formüller

Organik onarıcı ve tedavi edici bitki özleri, bitki yağları, taze meyveer, doğal demir oksitli kırmızı Türk kili, bitkisel boya pigmentleri ve termal su içeren Procsin Sun Anti Blesmish Cream SPF 50+ (59 TL)

Eğer kumsala gidiyorsan Dr. Murad Waterproof Sunblock SPF 30

Yüksek SPF’li (50 civarı) suya dayanıklı, içeriğinde avobenzon veya çinko oksit olan, bütün UVA ışınlarına karşı güçlü koruma sağlayan bir güneş koruyucusu. Dr. Murad Waterproof Sunblock SPF 30 Güneş koruma faktörlü su geçirmeyen nemlendirici (113 TL )

Açık havada spor yapıyorsan Lancaster Sun Sport Multi Protection Cream & Stick SPF 30 veya Avene Klorane Bebe Spray Solaire 50+

SPF 50 koruma faktörlü “spor” güneş kremi. Day, bu ürünlerin genelde suya dayanıklı olduğunu ve egzersiz yapan insanların üzerinde test edilerek dayanıklılığının kanıtlandığını belirtiyor. Ancak çok fazla terliyorsan, güneş kremin akarak gözüne girebilir bunu önlemek için göz yaşartmayan, çocuklara özel üretilmiş güneş koruyucularından kullanabilirsin. Marmur bunların yıkadığın veya sildiğin zaman gözüne gelirse yakmadığını söylüyor.
Lancaster Sun Sport Multi Protection Cream & Stick SPF 30 (83 TL)
veya Avene Klorane Bebe Spray Solaire 50+ (54,50 TL)

İşe gidiyorsan Nars Pro-Prime Multi Protect Primer SPF 30 veya Physicians Formula Mineral Wear Airbrushing SPF 30

SPF’li bir makyaj bazı. Böyle bir baz kullanırsan hem kusursuz görünecek hem de korunacaksın. En etkili sonuç için önce bazı uygula sonra normalde kullandığın SPF’li nemlendiricini sür. Ardından makyajını yap. Tazelemeyi de unutma: Öğle yemeği için dışarı çıkmadan önce hızlı bir dokunuş için SPF korumalı mineral bir pudra kullanabilirsin. Pudrayı makyajının üzerine rahatça uygulayabilirsin, fondötenini mahvedecek diye telaşlanmana gerek yok.

Nars Pro-Prime Multi Protect Primer SPF 30 (85 TL) veya Physicians Formula Mineral Wear Airbrushing SPF 30 (60 TL)

Hassas bir cildin varsa Bioderma Photoderm Max Ultra Fluid SPF 50+ UVA 40 

Hafif, komodejenik olmayan (gözenekleri tıkamayan) bir losyon. Aynı zamanda gözenekleri tıkayan tortulardan kurtulmak için gün sonunda iyi bir temizlik gerekiyor.

Bioderma Photoderm Max Ultra Fluid SPF 50+ UVA 40 ( 54,5 TL )

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb