Family Ajans

Author

Categories

Share

Profesnonerlik Ve Family Ajans

family-ajans

Her zaman etrafınızdaki kişiler tarafından oyunculuk yapabilecek özellikte olduğunuz söyleniyorsa ya da güzel veya yakışıklı olduğunuza inanıyorsanız iş yerinizde ya da sokakta keşfedilmeyi beklemeyin. Yıllar önce bile çok düşük bir ihtimalle gerçekleşen bu durumun günümüzde gerçekleşme ihtimali çok ama çok düşüktür. Bu nedenle mankenlik yapma, dizi ve filmlerde rol alma ya da sunum, fuar gibi etkinliklerde görev alma gibi bir düşünceniz varsa bunun için en uygun oyuncu/manken seçimi family  ajanslarında yapılmaktadır. Günümüzde tüm dizi ve filmlerde oynayan oyuncular bu ajanslar tarafından önerilmektedir çünkü dizi yapımcıları o dizide asıl oyunculuk ya da figüranlık yapacak kişileri etrafından toplamamakta, bunun için anlaşmalı oldukları family ajanslarından oyuncu önerisi almaktadır.

family-ajans

Yapımcılara sunulan listede sizin isminizin ve resminizin de yer almasını istiyorsanız vakit kaybetmeden Türkiye’de ve Avrupa’da çok önemli bağlantılara sahip olan Family Ajans’a başvurunuzu iletebilirsiniz. Profesyonellik ön planda tutuluyor Sahip olduğunuz yeteneğinizi, yakışıklılığınızı ya da güzelliğinizi kullanarak ün ve para kazanmak için bu sektöre profesyonel bir şekilde giriş yapmalısınız. Family Ajans’ın sahip olduğu bağlantılar, ajansa kayıt yaptıran kişilerin büyük bir çoğunluğunun konservatuar, devlet tiyatrosu ya da oyunculuk okulu mezunu olduğunu gösteriyor. Bu eğitimleri alan kişilerin yanı sıra siz de ajansa kayıt yaptırarak bu oyunculuk okulları ile bir bağlantı kurmuş olursunuz. Dizi, film ve reklamlarda rol almak, figüran olmak gibi bir amacınız varsa yapmanız gereken tek şey uzaktan çekilmemek kaydıyla boydan ya da vesikalık bir fotoğrafınızı (şapka, gözlük gibi aksesuarlar olmadan) internet sitemize göndermek ya da posta yoluyla bize iletmektir.

family-ajans-cocuk-oyuncu

Türkiye’de Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, İzmit ve Avrupa’da Berlin ve Mainz şehirlerinde şubesi bulunan ajansımızın merkezi İstanbul’dadır. Posta yolu ile, elden ya da internetten göndereceğiniz her başvuru en kısa sürede işinin uzmanı olan menajerlerimiz tarafından değerlendirilmekte ve oyuncu havuzumuzda size yer verilmektedir. Yeni yüzlere ihtiyacımız var Her yaştan yeni bay ve bayan yüzlerine gerek film ve dizi sektörümüz gerekse reklam sektörümüz ihtiyaç duymaktadır. Kolaylıkla keşfedilmenizi sağlayacak bir basamak olarak başvurabileceğiniz ajansımızda günümüzün en önemli ve rating alan dizileri olan; Kara Sevda, Muhteşem Yüzyıl, Tatlı İntikam, Kiralık Aşk, Yüksek Sosyete, Arka Sokaklar, Anne, Cesur ve Güzel, İçerde gibi birçok dizi oyuncusu başvuruları ve Bebek Bezi, Turkcell ve Akbank için reklam oyuncusu başvuruları tüm hızıyla devam ediyor.

family-ajans-reklamlari

Tüm Türkiye’nin aradığı yeni yüzün siz olduğuna inanıyorsanız hiç vakit kaybetmeden internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bize ulaşmalısınız. Oyuncu hakları konusunda titiziz Menajerlerimiz tarafından ilgi gören ve daha detaylı bir şekilde tanınmak istenen oyuncu adaylarımız merkezimize davet edilir ve burada çeşitli ön görüşmeler yapılır. Genellikle proje bazlı olarak anlaşılan oyuncularımız kurdukları bağlantılar sayesinde işlerinizi uzun bir süre yürütebilmektedir. Her zaman SGK ve İşçi Sağlığı ve Güvenliği çalışmalarını başarılı ile yürüten ve oyuncuların kazandıkları ücreti banka hesabına yatıran profesyonel yapım şirketleri ile çalışarak oyuncu haklarını daima korumaktadır. Gerek dizi, film ya da reklam filmi oyunculuğu, gerek fuar ve tanıtım hostesliği gerekse mankenlik, fotomodellik için en güvenilir adres olan Family Ajans’a başvurmak için daha fazla vakit kaybetmemelisiniz.

family-ajans-oyuncu

Family Ajans Resimleri

 

family-ajans-reklamfamily-ajans-oyuncufamily-ajans-reklamfamily-ajans-cocuk-oyuncufamily-ajans-oyuncu-kadrosufamily-ajans-oyuncu-kadrosufamily-ajans-oyuncularfamily-ajans-oyuncular

Author

Share