Eylül Ayı Sokak Modası Trendleri | Hanımların Dünyası

loading...

Eylül Ayı Sokak Modası Trendleri

Eylül Ayı Sokak Modası Trendleri

Yazın henüz bitmediği ve havaların biraz da olsa serinlemeye başladığı Eylül ayının sokak modası yine çok canlı, rahat ve cool olacak. Eylül ayı sokak modası trendleri ile yapacağınız kombinlerde öneri ve örneklerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Rahatına düşkün fakat şıklığından ödün vermeyen kadınlar için yırtık jean pantolonlar vazgeçilmezdir. Sizde onlardan biriyseniz yırtık jean pantolonunuzu ipek gömlekler ile tamamlayabilirsiniz. Gri renkte bir atletin üzerine giyeceğiniz jean gömlek ya da bluz, streç pantolon ve bir kolye ile çok cool gözükeceksiniz. Aynı zamanda bele oturan kloş etek tercih edip etnik desenlerden oluşan bluzlar ile tamamlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz kombinlerde ceket, trençkot ve yelekler kullanmanız sonbahara ve trendlere uygun olacaktır.

Renkleri karıştırın! Eylül ayında yazın renklerinden vazgeçmeyin ve bu renkleri oldukça trend olan mavi, hardal, hakî ve kiremit tonları ile tamamlayın. Oluşturduğunuz kombinlere gold takılar ile ışıltı katabilir ve sokakların şık kadını olabilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb