Eylül Ayı Sokak Modası Kombinleri | Hanımların Dünyası

loading...

Eylül Ayı Sokak Modası Kombinleri

Eylül Ayı Sokak Modası Kombinleri

Yazın Son Ayı; Eylül
Eylül ayında yazın son sıcak günlerini yaşıyoruz ve bu ayın sonunda havalar serinlemeye başlıyor. Sokakların son kez kalabalık ve cıvıl cıvıl olduğu Eylül ayında; kıyafetler, kombinler ve renkler farklılık göstermeye başlıyor.

Eylül Ayında Hangi Renkleri Tercih Etmeliyiz?

Her mevsim moda olan parçalar ve kıyafetler değiştiği gibi renkler de değişiyor. Yazın son sıcak günlerinde yeşil, mor, mavi ve kahve tonlarına ağırlık veriyoruz. Baharat renkleri dediğimiz kahve, tarçın ve turuncu tonlarını kadife kumaşlar ile buluşturarak kullanıyor ve bunun yanında en çok tercih ettiğimiz renkler de kuş tüyü renkleri oluyor.

Eylül Ayı Sokak Modası Pantolon Kombinleri;

Eylül ayının sokak modasında yerini bulan jean pantolonlar ile en çok kullandığımız parça bol ve salaş tişörtler oluyor. Kullanımı ve kombin oluşturulması bakımından kolay olan düz renk tişörtler ile metal takılar oldukça uyum sağlıyor. Bu kombinlerde ayakkabı seçimi kullanılacağı yere göre spor ve topuklu olarak değişiklik gösteriyor.

Eylül Ayı Sokak Modası Etek ve Elbise Kombinleri;

Yaz boyu rahat ve renkli elbiseleri kullandık, kombinledik. Yazın son günlerine geldiğimizde de uzun, kısa, bol veya dar penye elbiseler bizle oluyor. Bu elbiselerde en çok tercih ettiğimiz renk siyah, yeşil, koyu mavi veya kahve, tarçın tonları oluyor. Düz renk ve düz taban ayakkabılar ile elbiseleri tamamlayabilir ve havanın serin olması durumunda kot ceketlere başvurabiliriz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb