EYFELİUM Cafe & Restaurant

Author

Categories

Share

Lezzetin, şıklığın, modernliğin veeğlencenin sembolü haline gelen Eyfelium Cafe&Restaurant… Dünya mutfağının en leziz mönülerinin yer aldığı iş dünyasının ve ünlü simalarının ikinci adresi olmaya devam ediyor..

Zengin mönüsü kadar iddialı hizmet kalitesi ile de hafta sonları Latin müziğinin eşliğinde konuklarına eşsiz bir gece sağlıyor . Et ve balık yemeklerinin yanı sıra makarna, risotto, soğuk et çeşitlerinin de yer aldığı iddialı zengin mönüsünün yanı sıra sade, özgün dekoruylada de dikkat çekiyor.Şık, rahat atmosferini yansıtan mekan,Sabah açık büfe kahvaltısı. öğlen, akşam A LaCarte mönüsü ve Pazar sabahının Brunc’ ı ile Eyfelium’u tercih edenlerde bağımlılık yaratıyor.

Gün boyu kaybettiğiniz enerjinizi depolamak için Mecidiyeköy’de yer alan Eyfelium’da sizler için en doğru adres. Özellikle 2010 yaz sezonunda’da adeta dinamiklik ile özdeşleşecek olan Eyfelium, sınırsız eğlencelerinin yanı sıra lezzetli yemekleri ile de çok konuşulumaya başlanacak ..

İstanbul’un merkezi Mecidiyeköy’de Eyfelium; günün stresinden arınmak, günün bitiminde müzik eşliğinde bir içki içmek, dostlarınızla yemek, yemek hatta müziğin ritmine kendinizi bırakarak eğlenceye katılmak için ideal bir seçim…Tüm bunların yanı sıra Eyfelium’da kendinizi evinizde gibi hissetmenize yardımcı olacak tüm detaylar düşünülmüş.

Kapıdan girer girmez sizi etkisi altına alan mekan, Cafe&Restaurant’ dan beklenilenin fazlasını vermeyi garanti ettiği gibi, bir sonraki gecelere de iple çekmenizi sağlıyor.

Author

Share