Evlenme Programında Tanışarak Evlenen Çift Boğazları Kesilerek Öldürüldü… | Hanımların Dünyası

loading...

Evlenme Programında Tanışarak Evlenen Çift Boğazları Kesilerek Öldürüldü…

Evlenme Programında Tanışarak Evlenen Çift Boğazları Kesilerek Öldürüldü…

ANTALYA’da, iki yıl kadar önce bir televizyon kanalında yayınlanan evlilik programında tanışarak evlenen ve kendilerinden 3 gündür haber alınamayan Aktaş çifti, evlerinde bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.

Olay, saat 11.00 sıralarında Hüseyin- Fidan Aktaş çiftinin Mehmetçik Mahallesi Hizmet Sitesi Birlik Apartmanı’ndeki komşularının, 1inci kattaki evden koku geldiğini ihbar etmesi üzerine ortaya çıktı. Yaklaşık 2 yıl önce özel bir televizyon kanalında katıldıkları evlilik programında tanışarak evlendikleri belirtilen 72 yaşındaki Hüseyin Aktaş ile 53 yaşındaki Fidan Aktaş çiftinin oturduğu eve gelen polis, kapıyı çilingire açtırdı. Eve giren polis, Hüseyin ve Fidan Aktaş’ın evin iki ayrı odasında cesetlerini buldu. Fidan ve Hüseyin Aktaş’ın bıçaklanarak öldürüldükleri anlaşıldı.

HAPİSTEN ÇIKAN OĞULLARI SONLARI OLDU

Komşuları, Fidan Aktaş’ın ilk evliliğinden olan 30 yaşlarındaki oğlu Fuat Erhan’ın 3 gün önce hırsızlık suçundan cezaevinden tahliye edildiğini, eve geldiğini ve bir süre sonra evden ayrıldığını gördüklerini bildirdi.

Komşuların bu ifadeleri üzerine polis, Fuat Erhan’ı yakalamak için çalışmalara başladı.

Fidan ve Hüseyin Aktaş’ın cenazeleri otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb