Evinizi Daha Şirin Hale Getirelim | Hanımların Dünyası

loading...

Evinizi Daha Şirin Hale Getirelim

Evinizi Daha Şirin Hale Getirelim

Evinizi Daha Şirin Hale Getirelim

Evlerde standart olarak bulunması gereken eşyaların dışında veya o eşyaların üstünde size özgün değişiklikler yapabilirsiniz.  Yeni bir ev aldığınızı düşünün. Belki aldığınız eşyalar tamamen sizin tercihiniz olacak belki de bir içmimarla çalışacaksınız. En güzel en doğru olan dekorasyonu yapmak için elinizden geleni yapacaksınız. Lakin evi, aldığınız eşyaları yerleştirip standart bir düzene oturtmakla ona ruh katamazsınız.

Ev-dekorasyonları
Ufak Nüanslar Büyük Değişiklikler Doğurur

Abartı ve süsten hoşlanan biriyseniz aynanızın üstüne küçük taşlar yapıştırabilir, onu daha ihtişamlı bir hale getirebilirsiniz. Sadelikten yana biriyseniz yine aynı aynanın etrafına zıt renklerden oluşan tahtadan bir çerçeve yaptırabilirsiniz. Mutfağınızdaki çöp kutusunu şık bir şekilde kaplayabilir, kavanozlarınızdan ahenkli birer süs eşyası tasarlayabilirsiniz. Duvarlarınızı boyatırken tek renk kullanmayabilir, çeşitli renklerle bezeyebilirsiniz. Koltuk takımı altığınızda o takımın kırlentlerini kullanmak yerine kendi seçtiğiniz kumaşlarla kendi kırlentlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Trend-ev-dekorasyon-modeli
Takıma Takım Dekorasyonlardan Kaçının

Bir odanın koltukları krem rengi diye diğer tüm eşyaların rengi krem renginin tonları veya kahverengi olmak zorunda değildir. Veya bir odaya bir model halı alındığı zaman diğer tüm odalarda o renkte o desende halı kullanma zorunluluğu diye bir şey yoktur. Bazı eşyaların materyalleri ahşap diye, metal ayrıntıların kullanılmaması gibi bir durum asla söz konusu değildir. İşin özü şudur; siz kendi tarzınızı belirlemeli ve ona ayak uydurmalısınız.

Evinizi Daha Şirin Hale Getirelim Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb