Evin Havasını Temizleyen Bitkiler | Hanımların Dünyası

loading...

Evin Havasını Temizleyen Bitkiler

Evin Havasını Temizleyen Bitkiler

Evinizin kimyasal maddelerle havasını değiştirmek yerine bitkilerle değiştirmeye ne dersiniz?  Evinizin havasını birbirinden güzel bitkilerle temizleyecek hem de huzurlu bir ortam oluşturacaksınız. Yapılan araştırmalarda satılan birçok koku gidericilerin içinde bulunan kimyasal insan sağlığını büyük ölçüde tehdit etmektedir. Bu durum karşında da elbette doğal yöntemlerle evinizin havasını değiştirmek daha mantıklı olacaktır. İşte evin havasını temizleyen bitkiler ise şu şekilde sıralanmaktadır:

 1. Bambu palmiyesi
 2. Aloe Vera
 3. Dağ Palmiyesi
 4. Kasımpatı
 5. İngiliz Sarmaşığı
 6. Drasana
 7. Açelya
 8. Yelken Çiçeği
 9. Büyük Flamingo Çiçeği
 10. Kurdela Çiçeği
 11. Mücevher Bitkisi

Bu bitkilerden evlerinizde yer verip güzel kokuları içinize çekebilirsiniz. Evde rutubet bulunuyorsa çok fazla çiçekleri sulamayınız. Ayrıca bakımları hakkında mutlaka bilgi alınız.

Etiketler:  Açelya Faydaları, Bambu palmiyesi Faydaları Aloe Vera Faydaları Dağ Palmiyesi Faydaları,Büyük Flamingo Çiçeği,Drasana Faydaları, Evde Yetiştirilen Bitkiler, Eve Koku Veren Bitkiler, Evi Temizleyen Bitkiler, Evin Havasını Temizleyen Bitkiler, İngiliz Sarmaşığı Faydaları, Kasımpatı Faydaları, Kokulu Ev bitkileri, Kurdela Çiçeği Faydaları, Mücevher Bitkisi Faydaları, Yelken Çiçeği Faydaları

 

loading...

 • Yazar :

  Hanımların Dünyası Editörü
  iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb