Ev Kirasından Sıkılanlar için Taşınabilir Küçük Ev Tasarımı | Hanımların Dünyası

loading...

Ev Kirasından Sıkılanlar için Taşınabilir Küçük Ev Tasarımı

Ev Kirasından Sıkılanlar için Taşınabilir Küçük Ev Tasarımı

Ev kirası özellikle şehir yaşamında hayattan nefret ettiren bir durumdur. Yurt dışında yaşayan Andrew ve Gabriella Morrison çifti ev kirasında sıkılıp kendilerine yetecek kadar şirin bir ev inşa etmişler bizde 19 metrekarelik şirin evi sizlerle paylaşmak istedik.

19 metre kare olarak inşa edilen evde oldukça yeterli yatak odası, keyifli bir oturma alanı ve geniş bir mutfak ile küçük ama kullanışlı banyo wc yer alıyor. Bizim kültürümüzde kendi huzurumuz değilde misafir geldiğinde misafirin beğeneceği bir ev daha önemli. Kendiniz için değilde başkalarına gösterebileceğiniz onların diyecekleri sözlerle bir yaşam bilincinden kurtulduğunuzda sadece eşiniz ile mutlu bir yaşam istediğiniz böyle küçük kullanışlı ve huzurlu bir evde yaşayabilirsiniz.

Ayrıca karavana bağlanacak taşınabilir olarak inşa edilen evi hem yazlık hem kışlık heryere götürüp kullanabilirsiniz. Emekliler içinde muhteşem bir fikir olan bu evi gezi turu yaparken çok sevebilirsiniz.

Andrew ve Gabriella Morrison çiftinin küçük ama huzurlu sıcacık evlerinin dekorasyon ayrıntılarını galerimizde inceleyebilirsiniz. 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb