Ev Duvarlarında Graffiti Dekor Örnekleri | Hanımların Dünyası

loading...

Ev Duvarlarında Graffiti Dekor Örnekleri

Ev Duvarlarında Graffiti Dekor Örnekleri

Graffiti sanatçıları ülkemizde bazı kesimler tarafından serserilik olarak görülse de bu sanat dalı Dünya’da büyük bir üne kavuşmuş durumda. Sergilerinin bile düzenlendiği Graffiti çizimlerinin iç mimarlar tarafından evlerin içinde de çok fazla tercih edilmeye başlandığı görülüyor. Bizde graffiti tasarımlarının uygulandığı ev dekorasyonu örneklerini galerimizde sizlerle paylaşmak istedik.

İstanbul Beyoğlu sokak ve caddelerinin neredeyse hepsinde rahatlıkla görebileceğiniz graffiti tasarımları oldukça ilgi çekici bir görünüm oluşturuyor. Rengarenk çizimler, resimler ve yazılar ile sanatçılar hem kendi hislerini duvarlara yansıtıyor hemde renklerin mutluluğunu bizlere gösteriyor. Sprey boyalar ile evlerinde dekorasyonu için yapılan graffitilerin en çok beğenilen örneklerini galerimizde sizlerde inceleyebilirsiniz.

Eğer sizde bir esnafsanız ve dükkanın Kepenk’inde halen bir graffiti yoksa bir sabah graffiti ile karşılaştığınızda şaşırmayın. Eğer kötü, küfür vs. içerikler yer almıyorsa bu görsel şöleni polislere ihbar etmezseniz sanat için iyi olur.

Ev Duvarlarında Graffiti Dekor Örnekleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

graffistanbul diyor ki; 20 Nisan 2015 - 02:10

duvar graffitisi iletişim ylmzart34@gmail.com

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb