Ev Dekore Etmek İstiyorum Diyenler

Author

Categories

Share

Ev Dekore Etmek İstiyorum Diyenler

Ev dekore etmek istiyorum diyorsanız, o halde hepsinden önce eşyaları nasıl yerleştirmeniz gerektiğine karar verin. Çünkü doğru bir eşya yerleşimi ile en dar alanları ile ferah gösterebileceğiniz gibi sıkıcı ve boğucu alanları da doğru mobilyalar ile daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Burada özellikle küçük değişikliklerin de farklı etkileri olduğunu göreceksiniz. Bunun için birbirinden etkili ev dekore etme fikirlerini bu yazımızda bir araya topladık. Uygulamak ise son derece basit.

1. Yatak Odası Tablosu

Yatak odanızdaki yatağınızın baş koyduğunuz duvarın hemen üst kısmına etkileyici bir tablo yerleştirmek harika bir fikir.

Böyle bir tablo seçimi tamamen size kalmış. Eğer söz konusu evli bir çift ise, bu tabloda aile portresi de yer alabilir.

Ev-dekorasyon-modeli
2. Yastık Kılıfı Yazıları

Yatak odanıza ve oturma odanıza özel yazılı yastık kılıfları satın alabilir yada kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Oldukça uygun ücretli bir yöntem olarak, daha çok beyaz arka planda böyle bir tasarım yaptırmanız önerilir. Tabii bu yastıkların kullanılacağı alan, zemine göre de doğru rengi kendiniz belirleyebilirsiniz.

3. Mutfakta Yazılı Bardaklar

Yukarıda bahsettiğimiz yazılı yastık kılıfını mutfaktaki bardaklara da uyarlayabilirsiniz. Bunun için beyaz kupa bardak üzerine resimler yada yazılar dilediğiniz bir şekilde özel olarak tasarlayabilirsiniz.

4. Kitap Rafı

Özellikle geniş bir oturma odanız varsa, bu oturma odasının küçük bir alanına dikeylemesine geniş beyaz bir tasarıma sahip kitap rafı yerleştirebilirsiniz.

Ev-dekorasyon-modelleri
5. Evinizi fazla doldurmayın

Evinizin her bir odasını fazla doldurmayın, kullanmadığınız gereksiz eşyalar bir süre sonra can sıkıcı bir hale gelecektir. Böylesi bir eşya çöplüğünün bir kısmını kalıcı olarak çöp kısmına atabileceğiniz gibi lazım olanları da kiler gibi tek bir alanda toplamanız daha doğru olacaktır.

Ev Dekore Etmek İstiyorum Diyenler Konusu Resimleri

Author

Share