Ev Dekore Ederken Bilinmesi Gereken | Hanımların Dünyası

loading...

Ev Dekore Ederken Bilinmesi Gerekenler

Ev Dekore Ederken Bilinmesi Gerekenler

Ev Dekore Ederken Bilinmesi Gerekenler

Evinizi dekore ederken öncelikle ne tarzda bir evde yaşamak istediğinize karar vermelisiniz. Elinizde bulunan materyallere uygun bir atmosfer yaratmak sizlerin tercihine kalmıştır. Tasarımınız yaptıktan sonra uygulanma zamanı uzun olan işlemleri hemen başlatarak sonraki işlemlere ortam hazırlamanız gerekmektedir. Örneğin banyo ve ya mutfak mobilyalarınızı seçip bunların monte süreçlerini başlatmalısınız. Bununla beraber dekorasyon işine başladığınız zaman kafanızda her şeyi bitirmiş olmalısınız. Sonradan fikir değiştirmek size ve cebinize maddi zararlar açabilir.
Ev-dekorasyon-kombini

Az Bütçeyle Çok Büyük değişikler Yaratabilirsiniz

Dekorasyon konusunda belli başlı ipuçlarından yararlanılabilir. Örneğin evde karanlık ve metrekaresi az bir mekân varsa oraya büyük bir ayna koyarak daha geniş ve ferah gösterebilirsiniz. Ya da elinizde birçok çerçeve varsa ya duvara asarak ya da bir büfe üzerinde düzenli bir şekilde sergileyerek küçük bir köşe tasarlanabilir. Bulunduğumuz mekân sizi rahatlatsın istiyorsanız renk seçimini yaparken aqua renklerden yararlanabilirsiniz.

Modern Tarzda Dekorasyon

Bu tarz bir dekorasyonda her materyal sade kullanılırken evde odak noktaları oluşturulur. Modern tarzda dekorasyon denilince akla en direkt olan aydınlatma biçimleri gelir.

Minimalist Tarzda Dekorasyon

Renk seçiminin beyazdan yana kullanıldığı bu tarzda düzenlenecek olan evlerde daha çok ferah olması hedeflenir. Aksesuar tercihi çok sayıdan yana kullanılmaz çünkü daha çok hissedilmesi istenen duygu rahatlıktır. Aydınlatma konusunda masaüstü ve ya yerden olan ayaklı lambaları tercih edebilirsiniz.

Ev Dekore Ederken Bilinmesi Gerekenler Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb