Etiler Nihavend Fasıl Restaurant İstanbul | Hanımların Dünyası

loading...

Etiler Nihavend Fasıl Restaurant İstanbul

Etiler Nihavend Fasıl Restaurant İstanbul

Nihavend Fasıl & Pub

 1995 yılından beri hizmet veren Nihavend Fasıl & Pub, her kesimden müşteriyi ağırlıyor. Servis ettiği yiyeceklerin sağlık koşullarına çok önem veren mekan, fiks menü usulüyle çalışıyor.

Hafta içleri fasıl ekibiyle hoş saatler geçirilen mekanda, hafta sonları tüm kadro sahne alıyor: Etiler Nihavend Fası Saz Heyeti, büyük üstad Vedat Çetinkaya, seçkin saz üstadları eşliğinde TSM\’de Pop Star 1.cisi Utku Güdü, Türkçe Pop\’ta Aykut İlter & oryantal

Fasıl Bahane, Eğlence Şahane!

Nihavend Fasıl

Zincirlikuyu’dan Etiler yoluna sapıldığında hemen solda gözünüze çarpar Nihavend… 7 yıldır aynı yerinde hizmet veren Nihavend, fasılcıların en vazgeçilmez uğrak noktası.

Nihavend, sımsıcak bir atmosfer yaratan tuğla ve ahşap ağırlıklı dekorasyonu, birbirinden lezzetli meze ve yemekleri, her biri dalında uzman olan fasıl heyeti, Türk Sanat ve Türk Pop müziğinin en seçkin solistleri ile konuklarına unutamayacakları geceler yaşatıyor.

Limitsiz yemek, limitsiz içki ve limitsiz müziğin harmanladığı Nihavend’te eğlence de limitsiz oluyor!

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Derya diyor ki; 2 Aralık 2012 - 13:31

Mekana girişten çıkışa kadar olumlu olan tek şey: Muhteşem çalan müzikti. Yemeklerin ve hizmetin berbat olduğunu baştan söyleyeyim. Tavırlar ilgilenmeler sıfır. Limitsiz alkollu diye gidilen mekanda saat 00:00 da 4 bira istediğimizde aldığımız cevap ”alkol bitti” oldu. Hesap ödemesi yapılırken kişi başı 10 tl bahşiş var denildi. Bahşiş gönülden kopup verilen değilmidir. Kanun dur bahşiş kişi başı 10 tl diye de diretildi. İlk ve son gitmemdi.

CEVAPLA
murat diyor ki; 1 Aralık 2012 - 23:52

Hakkini yememek gerek muzik basarili hatta keyif alacaginiz en guzel noktasi diyebilirim :)))

CEVAPLA
murat diyor ki; 1 Aralık 2012 - 22:33

Bence kotu bir yer yani bir kere servis kotu hersey sanki borc veriliyor bardakta ben biranin limonata bardaginda verildigini ilk kez burda gordum.su istiyorsunuz bardakta geliyor raki istiyorsunuz bardakta geliyor kendimi biran eglencede ve nezih bir mekandan cok mahellede esnaf lokantisinda zannettim.dogrusu memnun kalmadim etiler gibi bir yerde cok daha iyi bir servisle hizmet verilmelidir diye dusunuyorum saygilar….

CEVAPLA
1

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb