Esra Erol’un Saç Renkleri ve Saç Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Esra Erol’un Saç Renkleri ve Saç Modelleri

Esra Erol’un Saç Renkleri ve Saç Modelleri

Ünlü sunucu Esra Erol’un programlarında ki saç modellerini ve tercih ettiği saç renklerini merak ediyorsanız ya da program dışında da görmek istiyorsanız içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Esra Erol’un saç renkleri hakkında detaylı bilgi almak için sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Esra Erol’un Tercih Ettiği Saç Renkleri

Esra Erol saç rengi olarak genellikle kahve tonlarını tercih ediyor. Döne dönem saçının rengini açıp ya da koyulaştırabiliyor ama genel olarak kahvet onlarında vazgeçmiyor. Sizde Esra Erol’un saç renklerini uygulamak istiyorsanız 6 ile 9 arası renk tonlarını deneyebilirsiniz. Eğer kahve renk tonunu ışıltılı olmasını istiyorsanız küsürlü numaraları saçınızı uygulayın örnek 7,60 gibi.

Esra Erol’un Program için Yaptırdığı Saç Modelleri

Esra Erol saç renginin tonunu değiştirmediği gibi kısa saçtan da vazgeçmiyor. Saçlarını çok kısa kestirmediği gibi çok fazlada uzatmıyor orta seviyelere ulaştığında bir süre sonra saçını kısa küt modellerde kestirdiğini görüyoruz. Saç modeli olarak’da çok fazla ekstrem modeller yaptırmadığını genellikle ya maşalı saç modeli ya da düz fön tercih ettiğini görüyoruz.

Esra Erol’un Saç Renkleri ve Saç Modelleri

Esra Erol’un programlarından aldığımız fotoğraf görsellerini galerimizde inceleyebilirsiniz ve Esra Erol’un hangi renk tonları ile hangi saç modellerini tercih ettiğini yakından izlemiş olursunuz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb