Esma Sultan Yalısı Düğün Organizasyonu | Hanımların Dünyası

loading...

Esma Sultan Yalısı Düğün Organizasyonu

Esma Sultan Yalısı Düğün Organizasyonu

Esma Sultan Yalısı 2012 yılı için düğün hazırlıkları yapanları benzersiz manzarasıyla bekliyor. The Marmara Otelleri bünyesinde bulunan tarihi Esma Sultan Yalısı’nda düğün organizasyonları oturmalı yemek, kokteyl prolonge ve kokteyl şeklinde oluyor. TarihiEsma Sultan Yalısı‘nın yapısına zarar vermeyecek her türlü dekorasyona izin veriliyor. Kış aylarında Esma Sultan’ın üst katlarında 270 alt katta 150 kişi ağırlanabiliyor. 800 misafirlik bahçe ile birlikte kokteyl şeklinde geçen düğünlerde 1500 kişilik kapasite var. Açık havada müzik hafta arası 24.00 haftasonu ise 01.00’e kadar. İç mekanda ise müzik yayını bu saatlerden sonra da devam ediyor. 250 kişilik bir düğüne kişi başı 75 euro ödeniyor. Bu fiyata limitsiz yerli içki servisi dahil.

Eşsiz manzarasıyla Boğaz’ın incisi olarak anılan The Marmara Esma Sultan yerli ve yabancı çok sayıda ünlü ismin dünya evine girmek için tercih ettiği mekanların başında geliyor. The Marmara Esma Sultan tarihi dokusu ve geleneksel Türk misafirperverliği ile davetlilere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.

Bugüne dek Monaco Prensi Albert, Ürdün Kraliçesi Rania, Louis Vuitton CEO’su Bernard Arnault F1 pilotlarından Kimi Raikkonen, Kate Moss, Norveç Veliaht Prensi Haakon, Afganistan Cumhurbaşkanı Hamid Karzai ve Fernando Alonso gibi ünlüleri ağırlayanThe Marmara Esma Sultan’ın iç mekanı 336 kişilik yemek 600 kişilik kokteyl ve 350 kişiye kadar kokteyl prolonge için uygun. Tarihi yalı Boğaz’a nazır yemyeşil bahçesi denizden ulaşıma imkan tanıyan iskelesi açık mekanda 1000 kişilik oturma düzeni ve 3000 kişilik kokteyl kapasitesi ile yaz düğünlerinin ayrıcalıklı mekanlarından.

Davetliler The Marmara mutfağının farklı ve seçkin lezzetlerini tadarken bir yandan da yalının tarihi dokusunda geçmişe doğru bir yolculuğa çıkıyor. Düğünlerde kendi evinizin bahçesinde misafirlerinizi ağırladığınız hissi uyandıran ve adını 32. Osmanlı Padişahı 1. Abdülaziz’in kızı Esma Sultan’dan alan yalı hanedan yaşamının izlerini taşıyor.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb