Eski Tişört ve Bluzları Baştan Yaratın | Hanımların Dünyası

loading...

Eski Tişört ve Bluzları Baştan Yaratın

Eski Tişört ve Bluzları Baştan Yaratın

Her kadının evinde mutlaka sevmediği, beğenmediği veya modası geçmiş kıyafetleri bulunur.Fakat atmaya kıyamaz ya da bir gün tekrar giyerim diye bu kıyafetleri gardırobun bir köşesinde bekletir. Atmaya kıyamadığımız fakat giymeyeceğimizi de bildiğimiz bu kıyafetlerden penye tişortlerimizi hem çok şık hem de çok kullanışlı hale getirmemiz mümkün. Tişörtlerimizi yazın modasına aynı zamanda kullanışlı hale getirebilmemiz için yalnızca makasa ihtiyacımız var.
Giymediğiniz Tişörtlerden Farklı Bluzlar Yapmak - Eski Bluzları Geri Dönüşüm (6)Sırt Dekoltenize Kendiniz Karar Verin
Kağıt üzerine çizdiğiniz deseni tişörtün arka kısmına yerleştirip çizin ve daha sonra keserek sırt dekoltenizi oluşturun.

Giymediğiniz Tişörtlerden Farklı Bluzlar Yapmak - Eski Bluzları Geri Dönüşüm (3)Modelinden sıkıldığınız tişörtünüzü, sırt kısmının ortasından ikiye katlayarak tek taraflı bir kalp deseninde kesin. İsterseniz bu kalbin kenarlarını farklı bir kumaşla veya şerit ile fotoğrafta olduğu gibi süsleyebilirsiniz.

 

Erkek Tişörtünü Göbeği Açık ve Bağlamalı Tişörte Dönüştürün

Erkek arkadaşınızın, kardeşinizin veya eşinizin giymediği tişörtleri, yalnızca makas kullanarak fotoğrafta olduğu gibi kullanışlı hale getirebilirsiniz.
Bir başka tişörtü de özgürce keserek, spor bir büstiyer oluşturabilirsiniz.
Oluşturduğunuz tişörtlerde farklı kesimler ile tarz yaratabilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

ergun ebru diyor ki; 20 Kasım 2017 - 11:10

Merhaba içeriğinizi çok sevdim :) İlham verdiniz teşekkür ederim,
8-13-14 ve 17. görsellerde ki dönüşümlere bayıldım, özellikle 17. görselde ki dönüşüm yapılan tişört harika olmuş :) Zaten sizde ilk görsel olarak kullanmışsınız benimde favorim bu oldu :)
Daha yeni yeni başladım kıyafetlerimi yenilemeye, dönüştürmeye… Dönüştüremediklerimi ise ikinci el olarak satıyorum, bu süreçte şu siteden oldukça yararlanıyorum size tavsiyem bir bakın derim mutlaka;
https://www.tarz2.com/

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb