Eski Tişört ve Bluzları Baştan Yaratın

Author

Categories

Share

Her kadının evinde mutlaka sevmediği, beğenmediği veya modası geçmiş kıyafetleri bulunur.Fakat atmaya kıyamaz ya da bir gün tekrar giyerim diye bu kıyafetleri gardırobun bir köşesinde bekletir. Atmaya kıyamadığımız fakat giymeyeceğimizi de bildiğimiz bu kıyafetlerden penye tişortlerimizi hem çok şık hem de çok kullanışlı hale getirmemiz mümkün. Tişörtlerimizi yazın modasına aynı zamanda kullanışlı hale getirebilmemiz için yalnızca makasa ihtiyacımız var.
Giymediğiniz Tişörtlerden Farklı Bluzlar Yapmak - Eski Bluzları Geri Dönüşüm (6)Sırt Dekoltenize Kendiniz Karar Verin
Kağıt üzerine çizdiğiniz deseni tişörtün arka kısmına yerleştirip çizin ve daha sonra keserek sırt dekoltenizi oluşturun.

Giymediğiniz Tişörtlerden Farklı Bluzlar Yapmak - Eski Bluzları Geri Dönüşüm (3)Modelinden sıkıldığınız tişörtünüzü, sırt kısmının ortasından ikiye katlayarak tek taraflı bir kalp deseninde kesin. İsterseniz bu kalbin kenarlarını farklı bir kumaşla veya şerit ile fotoğrafta olduğu gibi süsleyebilirsiniz.

 

Erkek Tişörtünü Göbeği Açık ve Bağlamalı Tişörte Dönüştürün

Erkek arkadaşınızın, kardeşinizin veya eşinizin giymediği tişörtleri, yalnızca makas kullanarak fotoğrafta olduğu gibi kullanışlı hale getirebilirsiniz.
Bir başka tişörtü de özgürce keserek, spor bir büstiyer oluşturabilirsiniz.
Oluşturduğunuz tişörtlerde farklı kesimler ile tarz yaratabilirsiniz.

Author

Share