Eski Bakan Yaşar Okuyan, Özlem Kaya ile Evlendi | Hanımların Dünyası

loading...

Eski Bakan Yaşar Okuyan, Özlem Kaya ile Evlendi

Eski Bakan Yaşar Okuyan, Özlem Kaya ile Evlendi

Eski Bakan Okuyan, Evlendi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski bakanı Yaşar Okuyan, kendisinden 27 yaş küçük maden mühendisi  ile evlendi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik eskibakanı 63 yaşındaki Yaşar Okuyan,Antalya’da kendisinden 27 yaş küçük maden mühendisi Özlem Kaya ile evlendi.

dsp, Anap ve MHP koalisyonuyla oluşan 57’nci Hükümet döneminde kabinede yer alan eski Anap’lı Bakan Yaşar Okuyan’ın nikah şahitliğini, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Tarım ve Köyişleri eski bakanı İlker Tuncay, işadamları Ahmet Kopuz ve Ahmet Ürkmezgil yaptı. Okuyan çiftinin çok yakın dostları ve akrabalarının katıldığı nikaha, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,dsp Genel Başkanı Fenerbahçe yöneticisi Nihat Özdemir,Bursaspor Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı çelenk gönderdi. Nikah töreni, Antalya Çelebi Marina’da, 52 metre uzunluğundaki ‘Harem 1’ adlı cruise gemide gerçekleşti. Çiftin nikahını Konyaaltı Belediye Başkanı CHP’li Muhittin Böcek kıyarken, Okuyan çiftinin evlilik cüzdanını Deniz Baykal takdim etti. Cüzdanı kime vereceği konusunda Belediye Başkanı Böcek’ten tüyo alan Baykal, çiftin evlilik cüzdanını her ikisine birden teslim etti.

Nikahın ardından kısa bir konuşma yapan Yaşar Okuyan, davetlilere teşekkür etti. Okuyan, “Ben ve eşimbugün önemli ve anlamlı bir günde bu mutluluğu paylaşıyoruz. ve maalesef güzel günlerde değiliz. Güneşligünlere ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz. Bu bulutlar gelip geçer, karanlıklar gelip geçer ve mutlaka Atatürk’ün ışığı, aydınlığı bütün yurdu saracaktır” diye konuştu.

Deniz Baykal da bu ana tanıklık etmekten büyük zevk aldığını belirterek, “Bu genç kardeşlerimize ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi. Harem 1 isimli gemi, çiftin nikahın ardından Antalya Çelebi Marina’dan demir aldı. Okuyan çifti, balayını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde geçirecek.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb