Erkeklere Özel 2015 Yılı için Şık Kıyafet Kombinleri | Hanımların Dünyası

loading...

Erkeklere Özel 2015 Yılı için Şık Kıyafet Kombinleri

Erkeklere Özel 2015 Yılı için Şık Kıyafet Kombinleri

Erkekler girdikleri ortamda kadınlar gibi şık ve bakımlı olmak isterler. Bu şıklık iş yeri, sokak, özel gece vs gibi ortamlara göre değişmektedir. Peki bu şıklık 2015 yılında nasıl olacak ve erkekler tarzlarına göre nasıl parçalar ve renklerle kombin oluşturacak? İşte oluşturulacak bu kombinlerde bizde sizlere fikir vermek istedik.

Erkeklere Özel 2015 Yılı için Şık Kıyafet Kombinleri

Erkeklere özel 2015 yılı için şık kıyafet kombinlerine baktığımızda dikkatimizi ilk olarak renkler ve desenler çekiyor. Çizgilerin ve geometrik şekillerin ağırlık verildiği gömlekler ve kravatlar düz renkler ile buluştuğu kombinlerde oldukça modern duruyor. Gömlek ile bitmiyor, triko kazak ve hırkalarda bu kış kendini gösteriyor ve hem spor hem de ofis kombini dediğimiz klasik parçalardan oluşan kombinlerde tercih edilen trikolar kahve, krem tonlarından oluşuyor. Her yaş grubu ve tarza uygun olan ekose gömlekler sokak şıklığının vazgeçilmez parçası oluyor.

Kış geldi deyip siyahlara bürünmeyin. En çok yapılan hatalardan biri kışı bahane edip kombinlerde koyu renkleri kullanmak oluyor. Fakat 2015 erkek kıyafet kombinlerinde tamamen koyu renkleri kullanmak yerine açık tonları kullanın. Mavi, yeşil, kırmızı ve krem tonları ile koyu renkleri karıştırın. Böylelikle hem kışa uygun kombinler oluşturacak hem de yazın renklerinden vazgeçmemiş olacaksınız. Kışın soğuk günlerinde kabanlar ve yün hırkalar sizinle birlikte olacaktır. Bu parçalarda özellikle kahve ve gri tonlarını görmek mümkün. Ayrıca son derece modern ve şık olan deri botlar erkekler için oluşturulan şık kombinlerde yerini almış durumda. Sizler için seçtiğimiz kombinlerde bu parçaların uyumunu göreceksiniz.

 Erkekler için En Şık Kıyafet Kombini Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb