Erkeklerde 2015 Ekose Gömlekler ve Kombin Önerileri | Hanımların Dünyası

loading...

Erkeklerde 2015 Ekose Gömlekler ve Kombin Önerileri

Erkeklerde 2015 Ekose Gömlekler ve Kombin Önerileri

Yaz kış giyilebilen ve hemen her yıl moda olan ekose gömlekler 2015 yılında da erkeklerin gardırobunda yerini buluyor. Bu gömlekler olabildiğince canlı renkleriyle dikkatimizi çekiyor. Mavilerin, yeşillerin, kırmızıların ağırlıklı olduğu ekose gömlekler ile son derece şık kombinler oluşturuluyor ve bu kombinler gerek günlük hayatta gerekse iş yerlerinde giyilebiliyor.

Ekose Gömlekler ile Kombin Önerileri

Genel olarak sneaker ile tercih edilen ekose gömlekler açık renkte ceketler ile de kusursuz ve şık duruyor. Ceket ile kombin yapılan bu gömlekler 2015 erkek ekose gömlek modasına son derece uygun oluyor. Yalnızca ceket ile değil triko kazaklar ile de yapılan kombinlerde şıklığı ve uyumu yakalamak mümkün. Karelerden oluşan bu gömleklerin içinde birden çok renk tonu bulunduğu için kombinde kullanılan pantolon, ceket, ayakkabı vs parçalar ile birbirini tamamlaması kolay oluyor. Örneğin mavilerden oluşan bir ekose gömleği içinde bulunan bir ton ile aynı renkte ayakkabı ve kot pantolonla tercih edebilirsiniz. Bu ayakkabı ve gömlek uyumu tüm renklerde geçerlidir. Kırmızı tonların hakim olduğu gömlekleri bu renge en çok yakışan kahve tonları ile tamamlayabilirsiniz. Soğuk havaların kendini hissettirdiği günlerde gömleğin üzerine düz renkte olan bir triko giymeniz yeterli olacaktır. Fakat hava sıcak ise gömleği tek olarak kullanabilir veya içine gri ya da beyaz bir tişört giyip gömleğinizi düğmeleri açık bir şekilde kullanabilirsiniz.

2015 erkek modasını yansıtan ekose gömlekler ile aksesuar olarak spor saatinizi takabilir ve son derece şık bir görünüm sergileyebilirsiniz. Ayrıca gömleğin pantolonun içine sokulup bir kemer ile tamamlandığı kombinler sizi daha fit gösterecektir.

Ekose Gömlekler ile Oluşturulan Kombin Resimleri

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb