Erkekler için Triko Kazaklar ile 2015 Kombinleri | Hanımların Dünyası

loading...

Erkekler için Triko Kazaklar ile 2015 Kombinleri

Erkekler için Triko Kazaklar ile 2015 Kombinleri

Hiçbir zaman modası geçmeyen ve uzun yıllar da geçmeyecek olan triko kazaklar kış aylarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Hem kadınların hem de erkeklerin giydiği triko kazaklar 2015 kışının renkleri ile buluşuyor. Erkekler için 2015 yılına özel triko kazak modelleri markaların tasarım ve kombinleri ile dikkat çekiyor.

Erkek triko kazaklar bu kış oldukça şık ve bir o kadar da soğuk günlerin kurtarıcısı. Triko kazakların tercih edilecek olan renklerine baktığımızda kahveler, sarılar ve bordolar dikkatimizi çekiyor. Dikkat çeken bu renkler ve trikolarla sizlere kombin örnekleri sunmak istedik.

Erkekler için Triko Kazak Kombin Önerileri

Genellikle gömlek ile tercih edilen triko kazaklar için renk uyumu çok önemlidir. Hardal veya kahve tonlarında bir triko kazak ile beyaz gömlek ve yine kahve tonlarında tercih edilen bir ceket çok şık olacaktır. Açık renkte trikolar(açık mavi, vizon, krem vs) ile kahvenin ve grinin farklı tonlarında ya da koyu renkte olan kot pantolonlar birbiri ile uyum sağlayacaktır. Trend desenler! Desenler 2015 kışında hemen her kıyafette yerini almış durumda. Kombinlerde kullanacağımız bu desenlerden oluşan gömlek ve ceketleri düz renkte trikolar ile tamamlayabilir ve 2015 erkek triko kazak modasını yakalayabilirisiniz. Her tarz ve zevke göre olan erkek triko kazaklar iş yerinde de oldukça tercih ediliyor ve genellikle klasik ceketlerle kombin oluşturuluyor. Bu kombinlerde siyah ve lacivert gibi koyu renkler son derece şık bir görünüm sergiliyor. Spor tarza uygun trikolar ile şal kullanılması oldukça modern oluyor ve bu modern görünüm oturtmalı spor bir ceketle destekleniyor.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb