Erkek Modasında Eşofman Pantolon Trendi

Author

Categories

Share

Erkek Modasında Eşofman Pantolon Trendi

 

 

Erkekleri takım elbiselerin sıkıntısından kurtaran moda akımları son yıllarda erkek modasında popüler olmaya başladı. Klasik giyim de dahi bir rahatlama oldu. Bu durum da erkeklerin kombin yapma özgürlüğünü geliştirirken aynı zamanda şıklık kavramını da geliştirmiştir. Bahsedilen değişimlerin başında erkek modasında eşofman pantolon trendi gelmektedir. 2018 yılına damgasını vuran ve baylar tarafından rahatlığı nedeniyle çok sevilen bu trendin moda kreasyonlarında varlığı uzun yıllar sürecek gibi görünmektedir. Joggers Modası Nedir? Son yıllarda bilinen modellerin ve parçaların farklı isimlerle tekrar kreasyonlara girmesi oldukça revaçta.

Erkek modasında bunlardan bir tanesi de şüphesiz Joggers modası. İsmi Joggers olsa da aslında bu trend bizim bildiğimiz erkeklerin sporda, sokakta veya hafta sonlarında giydikleri bilekten sıkmalı eşofman benzeri parçalar. Eşofman benzeri olarak ifade edilmesinin nedeni ise sadece eşofman olarak değil aynı zamanda pantolon olarak da tasarlanıp üretilip piyasaya sunulmasıdır. Kısacası Joggers modası erkek modasında eşofman pantolon trendi manasına gelmektedir. İnanılmaz bir rahatlık sunduğu için de uzun yıllar revaçta kalacak gibi görünmektedir.

Joggers Pantolonlarla Kombin Önerileri Joggers pantolonlar en çok sweatshirtler ve tişörtlerle kombin edilmektedir. Bunun en büyük nedeni de sokak modasının içinden çıkmış olmalarından kaynaklanmaktadır. Bahsedilen tarz pantolonların altına spor ayakkabı ya da asker botu tarzı klasik botlar harika olmaktadır. Yapılan kombine ceket olarak en çok uyan modeller kot ve deri ceketlerdir. Aksesuar olarak deri motorcu eldivenleri, spor atkılar tercih edilebilmektedir. Ne kadar garip gelse de erkek modasında eşofman pantolon trendi uymak için bu parçalar blazer ceket ve asker botu deri ayakkabılarla da kombinlenebilmekte, şık durmaktadır. Ceket dışında bu pantolon modeline en çok yakışan dış giyim kaşe kabanlardır.

Yine güzel havalarda joggers pantolonlarla polo tarz tişörtler çok hoş olmaktadır. Sonbaharda serin havalarda en güzel tarz joggers pantolon, tişört ve mevsimlik spor ceketlerin altına giyilen konverslerle oluşturulmaktadır. Görüldüğü gibi erkek modasına yeni bir soluk getiren joggers pantolonlar oldukça rahat ve çok çeşitli kombin seçenekleri sunmaktadır. Klasik tarzdan spor görünüme pek çok farklı kombin erkekleri şıklığa kavuşturmaktadır. Ancak bu pantolon modeliyle hiç yan yana gelemeyecek bir parça vardır ki o da gömlek. Uygun renk bulunduğunda çok göze batmasa da yine de kötü durmaktadır. Bu nedenle gömleklerin bu pantolonlarla kullanılması modacılar tarafından kesinlikle önerilmemektedir. Joggers olarak tasarlanan takım elbiselerde gömleğin kötü görüntüsünü içeri giydirilen yeleklerle engellenmektedir.

Author

Share