Erkek Giyim Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Erkek Giyim Modelleri

Erkek Giyim Modelleri

Erkek Giyim Modelleri

 

Giyim denilince akıllara ilk önce kadınların geldiği doğrudur. Çünkü kadınları daha çok ilgililerdir bu konuya. Ama artık erkeklerin de bu konu üstüne oldukça düştükleri aşikardır. Hatta bazı erkeklerin giyimde kadınlardan daha çok özenli olduklarını söylemek de yanlış olmaz. Bu konuda erkek giyim firmaları da önemli bir paya sahiptir. Özellikle son yıllarda erkekler için de oldukça çeşitli ve cazip ürünler üreten firmalar giyimine önem veren erkekler için adeta kurtarıcı oldular. Her tarzdan ürünler üreterek her kesime ifade eden bu firmalar piyasada ki büyük bir boşluğu kapattılar diyebiliriz. Tabi bu durum firmalar arasında bir yarış ortamı da yarattı ve birbirlerinin önüne geçmeye çalışan mağazalar hep daha iyisine yöneldi ve bu da hep daha iyi işlerin çıkmasına vesile oldu.

Erkek Giyimde Moda Erkek giyim modası denilince akla son zamanlarda özellikle erkekler arasında oldukça popüler olan dar ve kısa paçalı pantolonlar geliyor. Kimi erkeğe çok yakışırken kimi erkekte çok abes durabilen bu pantolonlar giyenlerin oldukça tarz sahibi bir görünüm elde etmelerini sağlıyor. Altına giyilecek klasik bir ayakkabıyla şık bir kombin oluşturmakta mümkün. Dar paça pantolon şık olduğu kadar oldukça da riskli bir pantolon modelidir. Ne yazık ki her erkekte hoş duramayabiliyor. Fiziği avantajlı olanlar daha şanslı diyebiliriz. Zira kilolu erkeklerde güzel bir görünüm yakalanamayabilir. Kilolu olan veya bacaklarında şikayeti olan yani kalın bacaklara sahip erkeklerin daha geniş ve havuç paça diye tabir edilen pantolonları tercih etmesi daha uygun olacaktır.

Bacakları kalın olan erkekler haricinde bu pantolonlardan daha fazla uzak durması gereken kesim de kısa bacaklı veya kısa boylu erkeklerdir. Çünkü bu tarz pantolonlar paçalarının kısa olmasından ötürü zaten kısa olan bacakları daha kısa göstermektedir ve bu durumda ki erkekler için zaten kötü olan bir durumu daha kötü hale getirmekten başka bir işe yaramamaktadır. Tarz olacağım diyerekten kendilerini daha kötü bir görünüme sokmak elbette ki hoş değildir ve onlar için daha elverişli olan daha güzel ve tarz ürünler elbette ki mevcuttur ve bu ürünler tercih edilmelidir. Belden Oturtmalı Gömlekler Erkek giyim modellerin de tarz olan bir diğer ürün ise belden oturtmalı gömleklerdir.

Bundan en az on sene öncesine kadar piyasada yaygın olmayan bu ürünler modanın sınır tanımadığı ve oldukça çeşitli ürünlerin piyasaya sürülmesiyle birlikte bir moda tufanına uğradı ve bu üründe neredeyse bütün erkeklerin gardırobunda yerini aldı diyebiliriz. Bu ürünün bu kadar çok sevilmesinde ki neden tabi ki erkeklerin fiziğini daha güzel göstermesiydi. Belden oturtmalı yapısı sayesinde beli daha ince gösteriyor ve erkeklerin istediği bir özellik olan omuz kısımlarını böylelikle daha geniş gösteriyor ve erkekler istedikleri görünüme ulaşmış oluyor. Bu gömleklerde en çok tercih edilen renginde beyaz olduğunu söylemek yanlış olmaz. Beyazın asilliğiyle birleşen bu tarz gömlekleri tercih eden erkeklere de dikkat çekici bakışların keyfini sürmek kalıyor.

Ayakkabı Modelleri Erkek giyim dünyasında ayakkabıların önemi yadsınamaz. Neredeyse gün boyu ayakta olan erkeklerin ayakkabı da ilk aradıkları şeyin rahatlık olduğunu söylemek yanlış olmaz. Zaten yorgun düşen bir bedene kötü olan bir ayakkabıyla daha eziyet çektirmeyi hiçbir erkek istemez herhalde. Modanın bu kadar yaygın olmasından önceleri sadece ayakları yerden kesmek için kullanılan ayakkabılar artık günümüzde modanın yaygın hale gelmesinden ve erkeklerin de bu olaya el atmasından beridir tarz sahibi görünmeye yardımcı olan araçlar haline de gelmiştir . Ve önceleri oldukça az çeşitte olan modeller artık oldukça fazla çeşitte üretilmekte ve her kesimden insanların isteklerini karşılayabilmektedir.

Erkek giyim modellerinden olan ayakkabı çeşitlerinden şüphesiz en rahat olanı spor ayakkabılardır. Uzun bir gezinti yapacağınız bir gün geçirecekseniz ve şıklık sizin için ön planda olmayacaksa spor ayakkabıları tercih edebilir ve günün keyfini en rahat şekilde çıkarabilirsiniz. Rahat bir gezinti yapmak ama aynı zamanda da daha şık bir görüntüye sahip olmak istiyorum diyorsanız da size klasik ayakkabı modelleri güzel bir seçenek olabilir. Bu modellerden jelly shoes yani lastik ayakkabı modelleri rahatlık açısından en ön plandadır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb