Erkek Bebek Örgü Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Erkek Bebek Örgü Modelleri

Erkek Bebek Örgü Modelleri

Erkek Bebek Örgü Modelleri

erkek-bebek-orgu

Örgüde kullanılacak ipi sizin seçmeniz ve zevkinize göre işlemeniz anne adayları için ayrı mutluluk sağlayacaktır. Öncelikle de örgü örerken tığ, şiş ya da iğne batması kazalarına karşı azami dikkatli olunarak örülmesi gerekmektedir. Bebek örgü battaniyesine çiçek deseni, gemi desen, hayvan figürü yapılışı için pek çok yöntem bulunmaktadır. İnternetten bu detaylara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Örgü kalitemiz örgümüzün gevşek ya da sıkı oluşuyla çok yakından alakası vardır. Bu nedenle örgü örerken iplik gerginliğine mutlak surette dikkat edilmeli yani; çok gevşek bırakmamak veya çok sıkmak gerekiyor. Örgünün kalitesi; hem kullanılan ipliğe hem de ören kişiye bağlı olmaktadır.

erkek-bebek-orgu-1

ÖRGÜDE DESEN NASIL YAPILIR? 1- Erkek Bebek örgü modellerinde desen nasıl verilmeli? 2- Bebek örgü hırkaya gül ya da çiçek işleme 3- Kardan adamı, penguen ve ya değişik hayvan figürü işleme 4- Çiçek, papatya ya da deseni işleme 5- Fil, kaplumbağa, tavşan, ayı ve farklı hayvan figürünün oluşturulması 6- Ay yıldız, kare, daire ve ya farklı geometrik şekillerin örülmesi Hem ekonomik olarak hem de hijyenik olarak örgü modeli giysiler tercih etmenizde fayda vardır. İnternetin bu büyük deryasında kaybolmamanız için bebek örgü modellerini tek bir çatı altında toplamaktayız.

erkek-bebek-orgu-3

Yapılışını belirten erkek bebek örgü modelleri ilgili girişimlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz 2016 erkek Bebek Örgü Modelleri Resimleri 2016 tığ işi erkek bebek örgüleri tığla yapılan erkek örgü modellerine kolaylıkla internetten bulabileceğiniz değişik modeller olabilir. Erkek bebek örgü modelleri arasında birbirinden güzel ve çeşitli pek çok model bulunuyor. Dolayısı ile kaliteli birçok erkek bebek örgü modelini bulabilir ve özellikle 2016 Bebek Örgü Modelleri hakkında her türlü detaya konuyla alakalı bloglar ve videolar sayesinde ulaşabilirsiniz. Bebeğiniz için en sağlıklısı elbette ki kendi ördüğünüz, ürünün ve kalitesinin ne olduğunu bildiğiniz Örgülerdir.

erkek-bebek-orgu-modelleri

Eserinizi evladınızın üzerinde görmenin değeri paha biçilemez. Fakat dikkat etmemiz gereken konu yeni doğmuş bebeklerimiz için bu geçerli olmaktadır. Hem heyecanlı bir durumdur bebek beklemek hem de meşakkatli bir dönemi ifade eder. Bu dönemde çeşit çeşit hazırlıkların arasında; anne olsun, anneanne olsun, teyze veya hala olsun evimizin yeni ferdine en cici örgüler örerek bu mutluluğa ve heyecana ortak olmaktadırlar. Annelik kutsaldır ve bütün anneler için bebekleri annelerin canıdır kanıdır. Evlatlar için her zaman en güzel ve en iyi kıyafetleri almaya çalışırız. Bazı anneler hazır almak yerine el örgüsü ile bebeklerine birbirinden şirin kıyafetler yapmayı tercih ederler.

erkek-bebek-orgu-modelleri

Erkek Bebek örgüleri ve modellerinin 2017 örneklerini görünce hemen yavrunuza yapmak isteyeceksiniz bundan oldukça eminiz. Bayanlar, kendilerine ve kızlarının çeyizine koymak için örgü bebek modeli bulma telaşına düşmüş olabilirsiniz. Bebeklerinize uygun fiyata sunulan kıyafetleri giydirmeyiniz. Bu tür kıyafetler ilerde sağlık sorunlarına yol açabilir. Toplumuzca pek önemsenmese de oldukça önem arz eden konuların başında gelmektedir. Düşünün evladınız sizin el emeğiniz olan yelek, hırka, atkı vs. ürünleri giyse sizler bu durumdan haz duymaz mısınız? İşte bu motif ve modellere ulaşmak isterseniz erkek bebek örgü modellerine kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

erkek-bebek-orgu-modelleri-3

Erkek Bebek Örgü Modelleri Resimleri

 

erkek-bebek-orgu-modelleri-1erkek-bebek-orgu-modelleri-2erkek-bebek-orguerkek-bebek-3erkek-bebek-2erkek-bebek-1erkek-bebekerkek-bebek

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb