Erkek Bebek Hastane Odası Süsleme Organizasyonu | Hanımların Dünyası

loading...

Erkek Bebek Hastane Odası Süsleme Organizasyonu

Erkek Bebek Hastane Odası Süsleme Organizasyonu

Erkek bebek hastane odaları‘da kız bebek odaları kadar süslü olabiliyor artık. Süslü aksesuarların sadece kız bebek odalarında kullanıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Birbirinden şık ve modern dekor ürünleri ile erkek bebek hastane odalarını göz alıcı güzelliğe kavuşturan Bilgen Yılmaz Organizasyon ekibinin yaptığı çalışmalara ait resimleri ve hizmet detaylarını sizlerle paylaşmak istedik.

Erkek bebek dünyaya getirmeye hazırlanan hamile anne adaylarının mutlaka ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu içerikte bilgi almak istediğiniz düşündüğümüz bazı hususlara yer verdik.

Erkek Bebek Hastane Odası Süsleme Ayrıntıları
Ağırlıklı olarak mavi ve beyaz renkler ile konsept oluşturulan erkek bebek hastane odası süslemelerinde talebiniz üzerine her hangi bir maskot temalı veya takım renklerinden oluşan farklı renk tasarımlarına da yer veriliyor.

Hizmet verilen şehirler ve fiyatlandırma;
Şimdilik İstanbul ve Kocaeli şehirlerinde ki organizasyonlara hizmet veriliyor ilerleyen zamanlarda organizasyon ağının genişletilmesi planlananlar arasında. Fiyatlandırma olarak’da paket fiyatlarının olduğu gibi dekorda kullanılacak ürünlerin sizin isteğinize göre eklenip çıkarılması da söz konusu. Paket dışında kişiye özel olarak hazırlanan organizasyonlarda kullanılacak malzeme adetine göre fiyat belirleniyor. Daha detaylı bilgi almak için Bilgen Yılmaz Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Organizasyon haricinde dekor ürünlerinden satın alınabiliyor mu?
Evet. Organizasyon yaptırmayı düşünmüyor veya hizmet verilen şehirler dışında yaşıyorsanız organizasyonda kullanılan malzeme ve dekor ürünlerini sipariş verebiliyorsunuz, kargo ile kapınıza kadar teslim ediliyor.
Organizasyon’da Hangi Ürünler Aileye kalıyor?
Örneğin bir hastane odası paketinde aileye anı defteri, kapı süsü, altın yastığı, anne baş ucu peçeteliği, lavanta keseleri, şekerlemeleri, bebeğin ismi yazan panosu, bebeğin baş harfinin bulunduğu çerçevesi vs. buna benzeri olan her şey aileye kalıyor.
Kişiye özel tasarımlar bebeğin ismine özel anı defteri kapı süsü vs. hazırlanabiliyor.

Etkinlik Organizatörü Bilgen hanım:
Mail ile iletişim: bilgenyilmaz.organizasyon@gmail.com
instagram sayfa ismi: bilgenyilmazorganizasyon

Diğer tüm sorularınız ve talepleriniz için Bilgen Yılmaz Organizasyon iletişim bilgileri;

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Bilgen diyor ki; 29 Mayıs 2017 - 09:11

İlkay hn bana ulaşabilirmisiniz

CEVAPLA
İsminiz diyor ki; 8 Nisan 2017 - 17:49

Fiyat ne kadar

CEVAPLA
1

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb