Erkek Bebek Belirtileri | Hanımların Dünyası

loading...

Erkek Bebek Belirtileri

Erkek Bebek Belirtileri

Erkek Bebek Belirtileri

erkek-bebek-belirtileri

Bir çoğumuz erkek bebek belirtilerini merak etmişizdir. Acaba erkek bebek hamileyken nasıl anlaşılır diye hepimiz bunu merakla bekliyorum. Aileler bebeğin oluşmasıyla birlikte bir o kadar da cinsiyetini merak etmektedirler. Ama doktorunuza gitmeden erkek bebek belirtilerini öğrenmek mümkündür. Öncelikle erkek bebek belirtilerinde idrardaki değişikliklerden başlamak isterim. İdrarınız eğer sarı ve çok parlak renkteyse o zaman bu erkek bebek olacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca anne adayları aynaya baktıkları zaman burunları daha ön plana düşmüş ve burunları çok yayılmış bir durumdaysa bu da erkek bebek belirtilerinin göstergesi olmaktadır. Burundaki değişikliklerin aynaya baktığınızda yalnızca bu durumu anne adayları anlayabilir. Eskisi gibi aynaya baktığınız zaman gözleriniz değil de, yanaklarınız değil de burnunuz daha ön planda büyümüş gibi bir görselde oluyorsa bu erkek bebek belirtilerindendir.

erkek-bebek-belirtileri-1

Erkek bebek belirtilerin de gözler biraz daha küçülmektedir. Yanak ve burun biraz daha şiş gibi görülebilir. Bu belirtileri eğer görüyorsanız ve aynada kendinize baktığınız zaman aynı şekilde farklılıklar görebiliyorsanız bebeğinizin cinsiyeti erkek olabilir demektir. Ama bazı bayanlar çok erkek bebek istedikleri için psikolojik olarak da bu tür şeyler görmüş gibi hissedebilirler. Gebeliğinizin üç ayından itibaren anne adayları bu tür belirtileri aslında kolayca anlayabilirler. En kolayı idrardan bebeğin cinsiyetinin erkek olup olmadığını anlayabilirsiniz. Hamileyken idrarın rengi zaten sarı olur ama idrarın rengi sarı ve parlaksa bu kesinlikle erkek bebek belirtileri olarak sayılmaktadır. Gelelim bacaklara erkek bebek belirtilerinden bir diğeri de bacak şişmesidir. Kız bebek belirtilerinde sadece ayaklar şiş olur diz altı bacaklarınız şiş oluyorsa ve gözle görülür bir şekilde şişkinlik hissediyorsanız erkek bebek belirtilerindendir. Bayanların çoğunda bacaklarında varis meydana gelir. Bu beliti de erkek bebeğin göstergesi olmaktadır.

erkek-bebek-belirtileri-2

Gebelikte cinsiyete göre özellikle yüz şekillerinde bu durumdan çok etkilenmektedir. Erkek bebek belirtilerinde en kolay anlaşılacağı belirtilerden biri de aşırı mide bulantısı ve kusmadır. Hamileliğin sonlarına kadar mide bulantısı yaşanmaktadır. Erkek bebek hamile kalan bayanların yüzleri ve vücutları daha çirkin olduğu söylentileri de vardır. Çevremde gördüğüm kadarıyla erkek bebek hamile kalan bayanların göbekleri ve kalçaları büyümektedir. Kız bebeklerinde ise anne adaylarının göbeği değilde sadece kalçası büyümektedir. Erkek bebek taşıyan anne adaylarının elleri çok kurumakta ve çok da sertleşmektedir. Hatta bazı anne adayların ellerinin sertleşmesi çok rahatsız etmektedir. Aynı zaman da bazen yüzlerinde de kuruluk görülebilir. Erkek bebek taşıyan annelerin daha çok protein alma ihtiyacı hissetmektedir. Ultrasondan önce bebeğinizin cinsiyetini bu şekilde de anlayabilirsiniz. Bu yazdığımız belirtiler sayesinde bebeğinizin erkek olup olmadığını anlamak mümkün ve ihtimali de yüksektir. Ama bebeğinizin cinsiyetinden önce en önemli olan bebeğinizin sağlıklı olması ve gebelik sürecinde annelerinde sağlığının yerinde olmasıdır.

erkek-bebek-belirtileri-3

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb