Erkeği Elde Tutmanın Yolları

Author

Categories

Share

İlişkilerde sadık kalmak, partneri kendinden uzaklaştırmamak ve her zaman seni sevmesini, sana aşık olmasını istemek en önemli unsurlardır. Kısaca bu unsurlar ile erkeği elde tutmanın yollarının kapıları açılıyor. Biliyoruz ki ilişkilerde erkeğin ilişkiye sadık olması, aşık kalması ve sürekli heyecan duyması daha zordur. Bu erkeklerin sıkılgan yapılarından ve kadınların ilişkideki hatalarından dolayı meydana gelir. Fakat kadınlar, dikkat edecekleri ve yapacakları birkaç konu ile erkeği ilişkiye sadık ve elinde tutabilir.

Erkeği Elde Tutmanın Yolları

Özgüvenli Olun

Erkekler özgüveni yüksek kadınlar ile birlikte olmaktan hoşlanır. Sizle gurur duymasını sağlayacak kadar özgüveniniz olsun. Böylelikle size daha çok güvenecektir.

Takdir Edin

Erkekler takdir edilmekten büyük zevk alırlar ve mutlu olurlar. Özellikle sevdiği kadın tarafından takdir edilmek erkek için paha biçilmezdir.

Fikir Alın

Kadınlar genel olarak kendi bildiklerini yapıp kendi fikirlerini uygularlar. Fakat siz mutlaka birlikte olduğunuz erkeğin fikirlerini sorun, hayatınızdaki olaylarda veya sorunlarda ona danışın.

Doğal Olun

Erkekler doğal kadınlardan hoşlanır ve yapmacık kadınlardan nefret eder. Mutlaka doğal ve kendiniz olun.
Gereksiz Konuşmayın
Kadınların en belirgin özelliklerinden biri çok konuşmalarıdır. Fakat bu, erkekler için katlanılmaz bir durumdur. Erkekler, boş ve lüzumsuz konuşan kadınlardan soğur, bu yüzden az ve öz konuşmak ya da bilinen konularda çok konuşmak erkekler tarafından sevilen bir durumdur.

Monoton Olmayın

Monotonluk, ilişkilerin bitmesinde ilk sebeplerden biridir. Bu yüzden monoton ve sıkıcı olmamaya gayret edin.

Author

Share