English Home Dekoratif Ev Aksesuarları | Hanımların Dünyası

loading...

English Home Dekoratif Ev Aksesuarları

English Home Dekoratif Ev Aksesuarları

English Home Dekoratif Ev Aksesuarları

 

english-home-dekoratif-ev-aksesuarlari

Türkiye’nin pek çok semtinde şubeleri bulunan Ev Yaşam ürünleri satışı yapan ünlü marka English Home’un en güzel dekoratif ev aksesuarlarını inceledik. İşte, modelleri ve fiyatlarıyla English Home dekorasyon eşyaları… Jasmin, Hannah, Gabriel, Emma, Cottage Garden marka Takılıklar çok şirin görünüyor. Artık takılarınızı kaybetmeden, tuvalet masanızın üzerindeki takılıktan kolayca bulup seçeceksiniz. Kadın figürlü bu cici takılıklar mint yeşili, pembe gibi soft tonlarda sergileniyor. 15 TL. Su yeşili, beyaz, bej ve kahve tonlarında Ferforje Kutular kapaklı ve kafes modelinde. Takılarınız, bozuk paralarınız ve saklamak istediğiniz şeyleri içinde tutabilirsiniz. Oval ve yuvarlak şekilli kutuların üzerinde cam ve dantel detaylar var. 10-16 TL.

Mistery Ferforje Fener fuşya renkli. İçinde mumluğu var. Evinizin ya da balkonunuzun bir köşesinde aydınlatma ve dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Tepedeki çengeli ile her yere asılabilir. Telefon kulübesi şeklinde çok şirin bir ürün. 14 TL. Pembe, mavi ve beyaz renk seçenekleri olan Leafy Ferforje Yaprak Arabalı Saksılık, hem işlevsel ve kullanışlı hem de çok hoş bir dekor ürünü. Çiçeğinizi saksıda bakıyorsanız bu saksılığın ortasına yerleştirip bir köşede kullanabilirsiniz. 27 TL. Lila rengi Ferforje Masa Üstü Ayna, tuvalet masalarının vazgeçilmezi bir ürün. Çiçek ve yaprak motifli, kısa ayaklı oval ayna çok sevimli. 30 TL. Pembe ve beyaz renklerindeki Rosary Ferforje Askıda 2’li Mumluk, elektrikler kesildiğinde ya da romantik ortamlarda yanınızda olacak. 16 TL.

Bethany Ferforje Dekoratif Kase su yeşili renginde. Kafes biçiminde ağzı yukarı bakan oval kasenin içine dekoratif başka ürünler ya da meyveler koyabilirsiniz. 17 TL. Ivy Cam Ayaklı Gümüş Vazo da masa ve sehpa üzerinde, vitrinde çok şık bir dekor olarak kullanılabilir. Cam üzerine çiçek motifleri işlenmiş, kadeh formunda. 17 TL. Belinda Ferforje Vazo somon pembe renginde. Dantel biçiminde yuvarlak kafes delikleri bulunuyor. 17 TL. Krem rengi Luca Çerçeve oval biçimde. Kenarı gül motifleri ile süslü. 15 TL. Letter of Bird Kuşlu Dikdörtgen Tablo çok şirin. Duvarda çok tatlı duruyor. 20 TL.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb