EN YENİ, EN FARKLI ÇANTA MODELLERİ

Author

Categories

Share

EN YENİ, EN FARKLI ÇANTA MODELLERİ


Kıyafetlerin bir tamamlayıcısı olan çantalar 2016 ile yeniden tasarlanarak beğenilere sunuluyor. Her bayan kıyafetine dikkat ettiği gibi çanta aksesuarlarına da dikkat eder. Çantaya çok özen gösterdikleri için sürekli aynı çantayı kullanmak istemezler ve gözleri yeni yılın gelmesiyle çıkan farklı çantalara kayar. Bizde sizler için bu farklı aynı zamanda yeni olan çanta modellerini derledik. İşte o mükemmel çantalar..

*Altın Renkli, Altın Detaylı Çantalar Işıl ışıl parlayan bir çantaya hiç bir bayan hayır diyemez. Farklı bir model olan çantalar yeşil altın, sarı altın gibi renklerden oluşuyor. Kare, yuvarlak, silindir, yassı gibi bir çok şekilden oluşan çanta modeli özel günlerde, özel yemeklerde en büyüleyici aksesuarınız olabilir.

*Bel Çantalar Beli tamamen kavrayan bu çanta modeli daha çok hamile bayanlar tarafından tercih ediliyor. Çantayı bir ağırlık olarak görenlerde tercihini bu çantadan yana yapıyor. Genelde deri olan bu çanta modeli elde tutulmadığı için avantaj sağlıyor.

*Bucket / Kepçe Çantalar Yeni yılın gelmesiyle gözler çanta trendlerine çevrildi en yeniler arasında yer alan bucket bu yıl görmeye alışacağımız çantalar arsında yer alacağa benziyor. Herkes tarafından ilgi toplayacağı düşünülen bu yeni çanta modeli canlı renklerle göz dolduruyor. Kırmızı, mavi, kahverengi, vizon, pembe, sarı, lacivert, mor gibi renkleri mevcuttur. Hem klasik hem de sportif kombinlere uyabildiği için bu çanta modeli ilgiyi üzerine topluyor.

*Büyük Clutch’lar Farklı bir model olan Clutch’lar hayatımıza nüfuz ediyor. Farklı kumaşlardan oluşan bu çanta modeline kadife de eklenince farklılık zirveye taşınıyor. Genelde iki renklerden oluşan Clutch’ların deri modeli de mevcut.

*Birden Fazla Çantadan Oluşan Model Büyük çantanın yanında bir de küçük çanta eklenmiş ve bu farklı model ortaya çıkmış. Büyük çoklular, küçük çoklular, yuvarlak çoklular, kutu çoklular ve daha bir çok çeşidi olan çanta modelinde en çok ilgiyi yuvarlak çoklular alıyor. Üzerinde değişik modellerin, desenlerin bulunması bu çanta modelini daha ilginç kılıyor. Göz dolduran bu çanta ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.

*Grafik Desenli Çanta Modelleri Trafik levhası, karikatürler ve daha bir çok desenin mevcut olduğu bu çanta modeli daha çok çocuksu ruha sahip, ciddiliği pek sevmeyenlerin tercihi oluyor. Bir çok rengi bünyesinde barındıran çanta modeli, silindir şekilli çeşidiyle daha ilginç bir hal alıyor..

*Hayvan Desenli Çanta Modelleri (Yılan, krokodil, leopar) Hayvan derilerine yer verilerek güzel ve farklı çanta modelleri ortaya çıkaran tasarımcılar bu yeni çantalara modaya değişiklik getiriyor.

*Tamamen Kürklü, Kürk Detaylı Çanta Modelleri 2016 kürk yılı olacağa benziyor. Kaban, mont, ayakkabı gibi şeyleri etkisi altına alan kürk bu seferde çantalara yönelmiş. Çantaları da etkisi altına almaya çalışan kürk, yumuşacık dokusuyla yeni trendler arasında yerini alıyor. Tamamen kürk kaplı modeller daha çok kalın, büyük, değişik çantaları sevenler için güzel alternatif. Kahverengi, beyaz, vizon gibi renklerden oluşan bu çanta modeli çokça tercih edilir mi edilmez mi bilemiyoruz.. Bu konu tartışma konudur..

*Kutu Çantalar Küçük kutu, sandık görünümünde olan bu çanta modeli biraz eskiyi hatırlatıyor. 80’ler, 90’lar gibi eskiyi seven eski tarza aşık insanlar için ideal olan bu çanta modeli canlı renkleriyle göze çarpıyor..

*Büyük Çapraz Çanta Modelleri Postacı çantası adıyla da bilinen bu çanta modeli geçen yıllarda çokça moda olmuştu ve herkesin dolabında yerini almıştı. Tasarımcılar küçük dokunuşlarla postacı çantalarını değiştirip yeniden piyasaya sunmuş bulunuyor. Bir çok renkten oluşan çantalar daha çok hippi tarzı takılanlar tarafından tercih ediliyor.

*Püsküllü Çanta Modelleri Genelde vizon renginin beğeni topladığı bu çanta modeli uzun, kısa püskülleriyle güzel bir hava yaratıyor. 2015’de oldukça beğeni toplayan bu çanta modeline bordo, mavi, sarı, mor gibi renkler eklenerek cıvıl cıvıl bir görünüme kavuştu.

*Sırt Çantaları Kürklü sırt çantaları, deri sırt çantaları gibi farklı bir havaya bürünen çanta modeli ismi gibi sırt çantası olarak kalmıyor 2016’da sırt çantası adıyla kalmasına rağmen el çantası gibi elde taşınıyor.

*Zincir Saplı Çanta Modelleri Geçtiğimiz yıl moda olan zincir saplı çantalar bu yıl da moda olacağa benziyor. Farklı renklerden oluşan bu çanta modeli klasik kıyafetler ile güzel uyum sağlayacaktır.

*Süet Çanta Modelleri Oldukça tercih edilen bu çanta modeli daha çok sonbahar, kış aylarında tercih ediliyor.

*Sloganlı Çanta Modelleri Kare çantalar, büyük çantalar, kutu çantalar gibi çeşitli modele sloganlar eklenerek farklı bir görüntü ortaya çıkmıştır. Çılgın bir havaya sahip olan modelin daha çok yaz aylarında tercih edileceği tahmin ediliyor.

Author

Share