En Trend Koltuk Takımları Listesi | Hanımların Dünyası

loading...

En Trend Koltuk Takımları Listesi

En Trend Koltuk Takımları Listesi

En Trend Koltuk Takımları Listesi

Yeni yıla hepimiz dopdolu heyecanlarla, umutlarla girdik. Ünlü markalar ise uzunca süre oturup kara kara düşündüler acaba yeni yılın trendlerini nasıl tasarlayalım diye. Sonunda bir karar varan ünlü markalar, 2016 Koltuk Takımları Modelleri trendlerini dopdolu capcanlı ve çeşit çeşit tasarlamışlar. Bazı markalar yeni trendleri seçimlerini farklı renklerle ve modern kesimlerle kullanırken bazıları da klasik kesim ile klasik renklerde kullanmış. Yeni yıl trendinde en çok göze çarpan ve ilgi alan ise bir markanın özel olarak ürettiği ve toplam 4-5 farklı ana rengin bir koltuk takımında kullandığı trend. Kırmızı, mavi, yeşil ve beyaz renklerini kullandığı bu koltuk takımı bayanlar tarafından fuarlarda çok ilgi görmüş. Diğer ünlü markaların tasarladığı trendler ise soluk mavi, beyaz, soluk yeşil ve bej rengi olarak kendisine yeni yıl trendlerinde yer bulmuş.

Koltuk denilince böyle oturunca ”Ohh!” dediğimiz aklımıza gelir. Rahatlığı, estetiği, şıklığı her zaman ön planda olmalıdır ki 2016 Koltuk Takımları Modelleri trendinde bu tür aradığınız şeyler varsa fazlasıyla bulacaksınız. Bir ünlü markanın trendine baktığımızda ise evimizin salonu için tasarlanan krem renginde bir koltuklar ve kahve tonunda da süngerler görüyoruz. Uzmanlara göre bu şık ve sade tasarımı yine krem ve kahve tonu orta sehpa ile desteklersek, salonumuz yeni yılın trendine uymuş olur. Yine aynı marka tarafından oturma odası için tasarlanan koltuklar ise klasik kesim olarak sütlü kahve renginde karşımıza çıkıyor. Bu markanın bir diğer tasarımı ise yine evimizin salonu için tasarlanan canlı gri saten kumaş koltuk takımı ve bu koltuk takımını orta sehpa yerine yine koltuklarla aynı renk büyük bir puf ile destekleyebiliriz. Her ne kadar uzmanlar bu trende olumlu yaklaşmasa da, bazı fuarlarda en çok ilgiyi gören bu koltuk takımı olmuş..

Trend Renkli Mobilya Dekorasyon

                                                  Trend Renkli Mobilya Dekorasyon

Gri ve krem tonunda ki koltuk takımlarından bahsetmemiz, farklı markaların farklı trendler denemeyeceği anlamına gelmiyor. Özellikle bir marka var ki elini büyük taşın altına koymuş ve yeni yılda karşımıza tasarladığı altın sarısı koltuk takımı trendi ile çıkıyor. Ortasında ise püsküllü büyük bir puf ile desteklenen bu koltuk takımı, yeni yılın trendinden tamamen uzak olmasına rağmen farklılığı ile bakışları üzerine çekmiş durumda. Bir elini büyük taşın altına sokmuş olan bu marka, diğer elini de gayet güzel şekilde yedekte tutuyor. Yeni yılda tasarladığı bir diğer koltuk modellerinden diğeri ise krem renginde ki düz deri kumaş koltuk takımı. Yastıklarının arkası krem ve önünün kahve tonlarında ki çizgi desenleriyle kaplanması sadelik ve şıklık katmış durumda. Yine aynı markanın bir diğer trendi ise 2016 Koltuk Takımları Modelleri trend listesinde belki de lider olan tasarım. Kolları ve alt tarafı kremden oluşan bu koltuk takımının süngerleri griden ve yastıkları da gri yaprak desenli siyah renkten oluşuyor..

En Trend Koltuk Takımları Listesi Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb