En İyi Sütyen Markaları | Hanımların Dünyası

loading...

En İyi Sütyen Markaları

En İyi Sütyen Markaları

En İyi Sütyen Markaları

Kullanılacak sütyenler, kadınların hem görünümü hem de sağlığı açısında büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle sütyen seçimi çok önemlidir. En iyi sütyen markaları birçok kadın tarafından araştırılmakta ve en kaliteli sütyenler daha çok tercih edilmektedir. Sütyenin her yönüyle kaliteli olması kullanım açısından büyük bir rahatlık sağlar. Bu nedenle alacağınız sütyenlerin en iyi sütyen markaları arasından seçmelisiniz. Piyasada satılan ucuz ve ne olduğu belli olmayan ürünleri kullanmanız hem görünüm açısından hem de sağlığınız açısından büyük riskler taşır. Sütyen çeşitleri biçok farklı modelde tasarlanıp hanımların beğenisine sunulmaktadır. Bu çeşitlerin başında, toparlayıcı modeller, emzirme sütyeni, dekolte sütyenler, straplez sütyen, minimize sütyen ve sütyen-külot takımları gelmektedir. En iyi sütyen markaları, piyasadaki konumların sağlamlaştırmak için ürettikleri sütyenlerde her zaman en kaliteli kumaşları ve malzemeleri kullanmaktadırlar. Bu da tercih edilme sebeplerini artırmakta ve verilen paraya değdiğini ispatlamaktadır. Kaliteli bir sütyende aranacak özellikler şunlardır:

-Kaliteli bir sütyenin kumaşı çok daha yumuşak ve cildi tahriş etmeyen kumaşlardan olması önemlidir. Özellikle de göğüs kısmına temas eden kısımlarının kumaşlarına dikkat etmek gerekir.

-Sütyenin kopçalarındaki teller kolayca eğebileceğiniz bir malzemeden değil bükülmeyen sağlam tellerden olmalıdır.

-Sütyendeki balenler kumaş üzerinde belli olmamalıdır. Eğer dışarıdan bakıldığında görünüyorsa tellerin kolayca çıkabilir ve cildinize batabilir. Bu nedenle sütyenlerinizi yıkarken daha dikkatli olmanız gerekir.

-Sütyen tercihiniz süslemeli modellerden olacaksa, kullanılan süslemeler silikon veya dikişle tutturulmuş olmalıdır. Böylece temizle aşamasında kopma ve sarkmalar olmaz.

-Ayrıca alacağınız sütyenin zararlı boyalarla değil, doğal maddeler kullanılarak renklendirilmiş olması gerekir. Aksi halde kullanılan bu boyalar sağlığınız açısından büyük tehlikeler oluşturur. Sütyen tercihinizi en iyi sütyen markalarından yana kullanmanızın birçok faydasıda vardır. Bu faydalar şunlardır:

-Yukarıda da belirttiğimiz gibi en iyi sütyen markalarının ürünleri çok kaliteli olmaktadır. Bu nedenle aldığınız sütyeni 3-5 ay gibi kısa bir süre değil daha uzun bir zaman diliminde kullanma olanağınız olur. Tabiî ki sütyeninizi uzun süre kullanmak için sütyenin kullanım koşullarını dikkate almalısınız. Yanlış kullanımdan dolayı sütyeniniz daha çabuk yıpranır ve kullanım süresi kısalır.

-Kaliteli sütyenlerin üretiminde kullanılan maddelerin sağlıklı olması, diğer ucuz ürünlerdeki zararlı boyaların neden olacağı enfeksiyonlara karşıda korunmuş olursunuz.

-Ayrıca, en iyi sütyen markalarının ürünlerinde kullanılan kaliteli malzemeler, ucuz ürünlerde meydana gelen toplum içinde aniden kopan kopçalardan ve düşebileceğiniz zor durumlardan da korumaktadır.

Şimdi size birçok kadının rağbet ettiği en iyi sütyen markaları hakkında bilgiler verelim:

1-Orkide Sütyen:En iyi sütyen markalarından biri olan “Orkide Sütyen” uzun yıllardır müşterilerine hizmet vermekte ve piyasaya sunduğu kaliteli ürünleri sayesinde en çok tercih edilen sütyen markaları arasında yerini almıştır. Ünlü bir marka olan Orkide Sütyen, klasik sütyen modelleri dışında günümüz modasını yakından takip ederek dekolte, straplez ve miniminize gibi farklı çeşitlerle birçok kadının hayatını kolaylaştırmayı başarmıştır. Orkide sütyen markasında ten rengi sütyenler yoktur. Ten rengi sütyen yerine ekru rengini tercih eden ünlü marka bundan dolayı diğer markalara göre farkını ortaya koymuştur.

2- Kom Sütyen: İç giyim ve mayo tasarımlarıyla farklı bir konumda olan Kom sütyen de kaliteli markaların öncülerinden sayılır. Özellikle toparlayıcı sütyen modelleriyle ön plana çıkan marka, sağlıklı kumaşları kullanarak ürettim yaptığı içinkadınların sıkça tercih ettiği bir markadır. Toparlayıcı modellerinin dışında miniminize etkili modeller de oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu modelleri sayesinde büyük göğüslü kadınların vazgeçilmez markalarından biri olmayı başarmıştır. Ayrıca ünlü marka sütyen modellerinde kullandığı süsleme ve dikiş detaylarınada büyük bir önem vererek kadınların rahatlığına odaklı ürünler tasarlamaktadır.

3- Yeni İnci Sütyen: Günümüzdeki moda trendlerini takip ederek tasarladığı sütyenleri piyasa süren Yeni İnci, birçok katagoride sütyen modeli üretmektedir. Toparlayıcı sütyen, sporcu sütyen, emzirme sütyeni bu modellerinden bazılarıdır. Kadınların rahatlığını ön planda tutan tutan Yeni İnci, sütyenlerini hem balenli hem de balensiz olarak üretmektedir. Bununla birlikte toparlayıcı sütyen modelleri ile büyük göğüslü kadınlara iç giyimde şıklığı ön planda tutarak süslemeli ve dantelli modellerede ağırlık vermektedir. Ayrıca protez göğüs üreten ilk markalardan biri olarak bilinmektedir.

4- Pierre Cardin Sütyen: En iyi sütyen markaları arasında en çok bilinen ve tercih edilen markalardan biri de Pierre Cardin Sütyen’dir. Dantelli ve saten kumaşları kullanarak ürettiği sütyenler pek çok hanım tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca sütyen ile birlikte sütyen külot takımlarıyla da adından epeyce söz ettiren ünlü marka, ürettiği tüm ürünlerde zengin renk seçenkeleriyle dikkat çekmeyi başarmıştır. Pierre Cardin Sütyen, daha çok şık modeller ve süslemeli sütyen modelleri üzerinde çalışmalarını yürütmektedir. Hem renkli, hem şık, hem de kaliteli bir sütyen almak istiyorsanız tercihinizi Pierre Cardin Sütyen’den yana kullanmanız en isabetli seçimlerden biri olacaktır. Üstelik ünlü markanın ürettiği sütyen çeşitlerinden almak istediğiniz modelin, askılı ve straplez gibi farklı modellerini de bulmanız mümkün. Pierre Cardin Straplez Sütyen Külot Takımı (Kod: 4373) Pierre Cardi markasının ürettiği bu model genellikle takım olarak satılmaktadır. Hafif parlak ve saten bir kumaştan üretilmiştir. Beden aralıkları 75-90 olan takımın yeşil, mürdüm ve siyah renklerini mağazalarda bulabilirsiniz. Strapez sütyenin ön yüzeyi dantellerle kaplanmıştır. Arka bölümünde ise dantel kullanılmamıştır. Arka kısmın dantel olması daha sonra yırtılmalara neden olduğu için bu şekilde tasarlanması uygun görülmüştür.

5- Anıl Sütyen: Anıl iç giyim markası özellikle sütyen modelleri açısından oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Anıl iç giyim iki farklı ürün piyasaya sunmaktadır. Bunlardan birincisi günlük kullanım için uygun olan ürünler, diğeri ise daha çok özel günlerde kullanılabilecek modellerdir. Anıl sütyen modelleriyle hem şıklığı hem de rahatlığı aynı anda yakalama şansına sahipsiniz. Ancak sütyen seçiminizi yaparken nerede kullanacağınız ve hangi giysilerinizle birlikte kullanacağınız konusuna özen göstermeniz gerekir. Böylece en doğru seçimi yapmanız kolaylaşacaktır.

6- Ayyıldız Sütyen: Ülkemizde üretilen en iyi sütyen markaları arasında en köklü şirketlerden biri de Ayyıldız İç Giyim Firmasıdır. Özellikle toparlayıcı sütyen modelleriyle bayanların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Fakat toparlayıcı sütyen modelleri dışında farklı amaçlar için kullanılabilen sütyen modellerini de üreterek müşteri portföyünü genişletmiştir.

7- Doremi Sütyen: 42 yıldır iç giyim piyasasında olan Doremi markası sütyende de hanımların tercihleri arasındadır. Kullanışlı ve şık modelleri ile yurt içi ve yurt dışında büyük bir ilgi görmektedir. Kaliteden ödün vermeden üretim yapan şirket birçok sütyen modeliyle karşımıza çıkmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyarak farklı modellerde ve renklerde en kaliteli kumaşları kullanmaktadır. Kaliteden taviz vermeyen Doremi uluslar arası bir şirket olmayı başarmıştır.

8- Mis Fitt Sütyen: En iyi sütyen markaları arasında en uygun fiyatlara sahip olan markadır. Sporcu ve toparlayıcı sütyen modelleri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Rahatlığı ve kullanışlı olmasından dolayı hanımlar tercih etmektedir. Fiyat avantajının da olması tercih edilmesinin bir diğer sebebidir. Fiyat uygunluğu olsa da Mis Fitt Sütyenlerin üretimi de kaliteli malzemelerden yapılmaktadır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb