En İyi Saç Düzleştirici | Hanımların Dünyası

loading...

En İyi Saç Düzleştirici

En İyi Saç Düzleştirici

En İyi Saç Düzleştirici

en-iyi-sac-duzlestirici-markasi-1

Kadınların en sevdiği uğraşlardan birisi de saçlarını şekillendirmektir. Bu makalemizde en iyi saç düzleştirici ürünlerini ve fiyat bilgilerini bulabilirsiniz… Sinbo SHD-2692 model saç düzleştiricinin fiyatı 20 TL. 30 W güç değeri. 360 derece dönebilir kablo. Dayanıklı seramik kaplama. Sabit düzenli ısı ön ayarı. Profesyonel kulp. Hızlı ısı yükselmesi ile hızlı şekillendirme. Rowenta CF2132 Curler Basic Elite model saç düzleştiricinin fiyatı 80 TL. Saç maşasıdır ancak saç düzleştirmek için de kullanılan kaliteli bir üründür. 180 dereceye kadar ısınır. Hızlı ısınır. Saç parlaklığını korur.

en-iyi-sac-duzlestirici-nedir

Braun ES 2 ST 710 model saç düzleştiricinin fiyatı 250 TL. NanoGlide seramik kaplama. Renk değiştiren LCD ekrana sahip. Mikro işlemci kişisel ayarları hatırlar. Kısa sürede 130 dereceye kadar ısınır. Parlak ve daha düz saçlar için ion-shine teknolojisini kullanır. Çift iyon tabancası var. Saçı korur. Otomatik kendi kendine kapanır.

en-iyi-sac-duzlestirici-nedir

Philips HP8361 model saç düzleştiricinin fiyatı 250 TL. Isı geçirmez saklama çantası ile gelir. Keratinli seramik plakaları sayesinde saçın doğal yapısını bozmaz, korur. 230 dereceye kadar ısınır. İyonik bakım yapan titreşimli plakaları bulunur. Ekstra geniş yüzeye sahip olup tek seferde kalın saç tutamlarını düzleştirir. Doğal parlaklığı ortaya çıkarıp saçlara kusursuz bakım yapan ProCare teknolojisine sahiptir.

en-iyi-sac-duzlestirici-nedir-1

Babyliss C260E Wag saç maşası aynı zamanda saç düzleştirici olarak kullanılır. Fiyatı 250 TL’dir. Titanyum seramik kaplamalı bir üründür. Tutuşu kavrayışı kolaydır. 3 kademeli ısı ayarı mevcut. Isıya dayanıklı kılıfı ile gelir. Çin üretimidir. Maşa ve düzleştirici bir aradadır.

iyi-sac-duzlestirici

Remington S6500 model saç düzleştiricinin fiyatı 120 TL’dir. 3 yıl garantili bu ürün, 1 saat sonra otomatik kapanır. Isı geçirmez çantası içinde gelir. Hediye de edilebilir. Kullanışlı ve dayanıklı bir üründür. Sleek and Curl teknolojisi sayesinde hem bukleler ve hoş kıvrımlar hem de dümdüz fönlü saçlara kavuşabilirsiniz. 15 saniye içinde kullanıma hazır hale gelir. Saçları deforme etmez aksine parkalık ve canlılık vererek şekillendirir.

iyi-sac-duzlestirici-1

Fakir May Jet saç düzleştiricinin fiyatı 128 TL’dir. Hem fiyatı uygun hem de performansı çok iyi bir üründür. Genellikle hanımlara Fakir ürünlerini öneriyoruz. Çin üretimli şekillendirici 2 yıl garantilidir. Şekillendirme setidir. Fön makinesi ve çok amaçlı saç düzleştirici bir aradadır.

sac-duzlestirici

Arzum AR5021 Vanessa saç düzleştiricinin fiyatı ise 140 TL’dir. Vizon rengi bu şık ürün, 140 ila 230 derece arasında ısınır. Fırdöndü kablosu var. Saçları anında pürüzsüz bir şekilde düzleştirir. Arzum’un AR570 Lolite model ürünü 6,900 liradır. Seramik kaplı saç düzleştiricinin farklı bir tasarımı ve kullanımı var. Pahalı ancak profesyonel sonuçlar veriyor. Sinbo düzleştirici ve zigzag tost makinesi bir aradaki paket ürünün fiyatı ise 1000 liradır. GHD marka fırçalı saç düzleştirici 700 liradır.

sac-duzlestirici-1

En İyi Saç Düzleştirici Resimleri

 

en-iyi-sac-duzlestirici-markasien-iyi-sac-duzlestirici-markasien-iyi-sac-duzlestirici-1en-iyi-sac-duzlestiricien-iyi-sac-duzlestirici

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb