En İyi Pudra Hangisidir | Hanımların Dünyası

loading...

En İyi Pudra Hangisidir

En İyi Pudra Hangisidir

En İyi Pudra Hangisidir

Pudra iyi bir makyajın en önemli unsurudur. Özellikle iyi bir cilt görünümüne kavuşmak istiyorsanız cildinizi pütür pütür göstermeyen, kullandığınızı belli etmeyen ve cildinizi mat gösteren bir pudra tercih etmelisiniz. Pudranın amacı ciltteki renk tonu farklılıklarını kapatarak ortaya pürüzsüz ve canlı bir cilt koymaktır. Böylelikle göz makyajı daha fazla öne çıkarken, yüz güzelliği de arka planda kalmayacaktır. Peki, en iyi pudra hangisidir ? Şimdi markalar halinde pudra çeşitlerini ele alalım ve hangisi cildinize daha uygunmuş birlikte görelim. Mac Pudra Fiyatı ile de şaşırtıcı olan Mac pudra kalitesi ve kullanım şekli ile harika bir ürün. Diğer pudralarda olduğu gibi ince bir sünger değil, elinizin kavrayabileceği daha kalın bir süngeri var. İçeriğindeki mineraller sayesinde cildinizi besliyor da üstelik. Mac pudra kaliteli ve zengin içeriğinde kimyasallara yer yok. Bu nedenle cildiniz üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kullanacağınız ürünün cilt tonunuzdan bir ton açık olmasına dikkat etmenizde yarar var. Bu kural tüm pudra çeşitleri için geçerlidir. En İyi Pudra Hangisidir? Flormar Pudra Geçtiğimiz her günü geride bırakarak, değişik ve harika özellikler kazanan Flormar ürünleri içerisinde pudrayı da saymak gerek Flormar pudra özellikleri bakımından dağılmıyor ve bulaşmıyor. Geniş bir yelpazeye sahip olan ürünün pudra çeşitleri içerisinden cildinize uygun olan bir çeşidi kullanabilirsiniz. Ürünün uzun süre kalıcı özelliği de mevcut. Üstelik fiyat olarak son derece makul olan markanın pudrası Türkiye’ de kadınlar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında gösteriliyor. Loreal Paris Pudra Loreal Paris dünya çapında kendisini kanıtlamış bir marka olarak pudralar da hem fiyat hem de kalite olarak diğer markalardan biraz daha önde. Matlaştırıcı ve leke kapatıcı özelliği olan ürünün ince kırışıkları gizleme muhteşem bir ustalığı var. Ürün ciltte özellikle yazın daha çok meydana gelen yağlanma ve parlamayı önlüyor.Makyaj için en uygun zemini hazırlarken kullanıcısının cildine bakım yapmayı da ihmal etmiyor. Ürün fiyatı diğer ürünlerden sadece daha fazla. Fakat elde edeceğiniz güzellik için buna değer.

Max Factor Pudra En iyi pudra hangisidir ? Kadınların bu konudaki görüşleri Max Factor üzerinde yoğunlaşıyor. Ürünün kalitesi ve ciltteki uyumu Türk kadınlarının en çok beğendiği pudra çeşidinin tüm özelliklerini ortaya koyuyor. Makyajınıza mat ve seksi bir görüntü sağlayan Max Factor Creme Puff Pudra fiyat olarak Loreal ile aynı. Ürün içeriğindeki mineraller cildi koruma özelliği gösteriyor. Eğer güzelliğiniz için gerçek bir bütçe ayırıyorsanız size Max Factör’ ü öneririm. Kryolan Pudra Ünlü bir marka olan Kryolan özellikle film setlerinde, dizi ve klip çekimlerinde kullanılan özel bir markadır. Fiyat konusunda en pahalıyı oynayan ürünün satış noktaları belirli yerlerdir. Ürün şeffaf ve ince gözenekli bir dokuya sahip. Kalite konusunda son derece güvenebileceğiniz pudra cilde uyumlu bir üründür. Kapatıcı, matlaştırıcı ve parlaklığı önleyici özelliği diğer ürünlere oranla 5 daha fazladır. Ürünün ciltte uzun süre kalma özelliği mevcut. Üstelik cildinizde kaç saat kalırsa kalsın aynı özelliği göstermeye devam eder.

Diorskin Pudra Kryolan pudra markası ile hemen hemen aynı fiyatları taşıyan ürünün üstün bir kapatıcılık özelliği var. Cildinizin herhangi bir yerinde oluşan yara izi veya morlukları bu ürün ile kolayca kapatabilirsiniz. Son derece kaliteli ve kullanışlı bir ürün olan Dior Skin pudra ciltte baby face bir görüntü yaratıyor.  En İyi Pudra Hangisidir ?Alix Avien Pudra Her pudra ile aynı özellikleri taşıyan bu pudra çeşidi, kalite olarak tartışılmayacak bir ürün. Verdiğiniz paraya gerçekten değecektir. Cilt tonunuza uygun bir pudra çeşidi ile tüm gününüzü makyajınızı tazeleme ihtiyacı hissetmeden, en güzel haliniz ile geçirebilirsiniz. Şeffaf etkisi ile en çok satanlar arasında yer alan Alix Avien pudra bir kere kullanınca bir daha vazgeçemeyeceğiniz bir ürün. Avon Pudra Avon pudranın birden fazla çeşidi var. Bu çeşitlerin içerisinde Avon’ un bir yan markası olan Color Trend pudra çeşidi de dahil. Bu marka daha çok gençler için hazırlanıyor. Özellikle içeriğinde kimyasallara yer vermeyen ürün kapatıcılık özelliği yüksek bir ürün. Cilt tonu bozuklukları, akne lekeleri gibi sorunlar anında yok oluyor. Üstelik fiyat olarak da son derece makul.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb