En İyi Pişik Kremi

Author

Categories

Share

En İyi Pişik Kremi

Sizlere en iyi pişik kremi hangileri olup olmadığı hakkında bilgi vermek için buradayız. Bebekler çok çabuk pişiğe yakalanırlar. Özellikle cinsel organları, popoları ve kasıklarıdır. Çok tahriş olduğu için bebekler yanma hisseder ve ağlarlar. Pişiğin diğer adı cilt tahrişi demektir. Pişikler daha çok dokuz ile on dört ay arasında fazlasıyla görülmektedir. Bebekler pişik oldukları zaman yanma ve ağrı hissederler. Pişiği önlemek için krem doktorlar krem tavsiye eder. Bebeklere pişik kremi sürerek iyileşmesini sağlayabilirsiniz. En iyi pişik kremi hangisi diye sorarsanız en kaliteli olanlar ve doktorun özellikle tavsiye ettikleri pişik kremi şunlardır. Bepanthol, sebamed, hameton, nivea, mustela ve uni baby pişik kremidir. Pişiği geçirmek için sadece pişik kremidir. Pişiği geçirmek için sadece pişik kremi kullanmak yetmez. Aynı zaman da pişik olan bölgeleri temiz tutmak da çok önemli olmaktadır. Özellikle o bölgenin terlemesini önlemeniz gerekiyor.

Bebeğinizde pişik gördüyseniz hemen o bölgeye sabun ve su ile yıkayın. Durulamak için de yumuşak bir bez ile siliniz. Bebeğinizin bezini sık, sık değiştirin. Aksi takdirde pişiğe davetiye açmış olursunuz. Bunu sakın unutmayınız. Bebekler çok süre bez ile durduğu için her gün beş dakika havalandırmak da çok önemlidir. Çünkü bunu yaparak bebeğinizin cildi nefes almış olacaktır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Bebekleriniz için kullandığınız bezin de kuru olması gerekiyor. Bebeğinizin altını sildiğiniz ıslak mendilin de alkollü olmamasına kesinlikle dikkat edin. Pudrayı bebeklerinizin pişiği için sürebilirsiniz. Pudra pişiği geçirmektedir. Pişik bazen de yetişkinlerde görülür. Pişik olan bölgenin terlemesi ve hava alması gerekiyor. Pişik kremi en hızlı bir haftaya geçmektedir. Ama yine de pişikler geçmiyorsa o zaman dermatolog uzmanına başvurmalısınız.

Pişik kremlerinin bir çok markası var ve bu markalardan da farklı olmaktadır. En iyi pişik kremlerden bir tanesi olan bepanthol pişik kreminin fiyatı on beş liradır. Katkı ve koruyucu maddesi de içermez. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Pişik oluşumunun tedavisini en çabuk iyileştiren bepanthol pişik kremidir.

Bir başka en iyi pişik kremlerden mustela pişik kremidir. Bu kremin fiyatı otuz liradır. Mustela pişik kremi o bölgeyi rahatlatır ve ağrıdan korur. Ayrıca da cildi de yeniler. İçerisinde ise çinko ve D vitamini de olduğu için pişiği en kısa zaman da geçirir. Bir de en iyi ve en çok kullanılan pişik kremine geçelim. Bu pişik kreminin fiyatı yedi liradır. Bir çok kişi kullanarak memnun kalmıştır. Bebeklerde pişik tedavisinde adeta deva gibidir.

Penatan pişik kremi ise ciltteki kızarıklıkları iyileştirir ve cildi tahrişten korur. Fiyatı yirmi beş liradır. Nivea da markası ile bilindiği için bu da çok satın alınan bir pişik kremidir. Dalinde nivea gibi çok bilinen bir markadır. Bu yüzden de muhteşem pişik önleyici kremdir. Fiyatı da on beş liradır.

Eğer bebeğinizin hassas bir cildi varsa caresatim cream adlı krem kullanın. Fiyatı otuz lira ama kortizon içermez ve sadece hassas bebekler içindir. Evinizde bulunan zeytinyağı da bebeklerinizin pişikleri için ılık bir banyo pişiği geçirmektedir. Bahsettiğimiz tüm pişik kremleri en iyi markalardan ve pişiği en iyi geçiren özellikleri vardır. Anneler bu pişik kremleri tercih ederek bebekleri rahatlatırlar. Doktorlar tarafından da önerilmekte olduğu için bütün yazdığımız pişik kremleri çok güvenilirdir. En iyi pişik kremi hakkında aradığınız her şey bu sayfada yer almaktadır.

Author

Share