En iyi Güneş Kremleri | Hanımların Dünyası

loading...

En iyi Güneş Kremleri

En iyi Güneş Kremleri

En iyi Güneş Kremleri

Sağlığımızı tehdit eden bazı güneş ışınlarına maruz kalırız. Bu güneş ışınları deriye tamamen işlediğinde kanserli hücrelerin oluşumuna sebebiyet verir. Bu nedenle cildin ne kadar hassas bir yapıya sahip olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz. Özellikle yazın en kavurucu günlerinde insan kendini güneşin zararlı ışınlarından korumasını bilmesi gerekir. Eğer güneşte kalmayı tercih etseniz bile öncelikle en iyi güneş kremleri hakkında bilgi edinmeniz sağlığınız bakımından oldukça önem taşımaktadır. Güneş her ne kadar vitaminli ve D vitamini bakımından faydalıda olsa bazı ışınları deri kanserine yol açabiliyor. Bunun için cildimize en iyi şekilde korumayı bilmek vazifemizdir. Bilimsel araştırmalara göre ozon tabakasının hem çevreye karşı koruyuculuğu hem de havaya karşı etkisinin büyük olduğu gözlemlenmiştir. Çünkü ozon tabakası 3 ana oksijeni farklı yerlerden almaktadır. Bu nedenle güneş için yararlı olan ozon yağını da keşfedebilir her türlü güneş yanıklarında ozon yağını kullanabilirsiniz. Bununla birlikte size oldukça fayda sağlayan en iyi güneş kremleri neler? hakkında bilgileri topladık ve bu bilgiler ile şimdi sizlere birbirinden farklı ve etkili güneş kremlerinden bahsedeceğiz. Bakalım bunlar tam olarak nelermiş?

Hamilton Güneş Kremi: Çeşitli deri yanmalarında güneşin ışınlarına maruz kalmamak için Hamilton güneş kremini kullanmanız gerekir. Ciddi yanıklarda sizin sağlığınızı koruma altında tutar etkin özelliği ile yanıkları tedavi edici özelliğini ele alır. Avusturya markasına sahip olan bu krem, özellikle çok beyaz tenli kişilerin kullanımı için uygundur. Çünkü beyaz tenliler güneşten en çabuk etkilenen tonlardır. Bunun yararlı olacağını düşünerek uygun fiyatlar ile alabileceğiniz bu faydalı kremi keşfetmenizi arzuluyoruz. Üstelik sadece yanmalarda değil, cilt kırışıklığını gidermekte de oldukça faydalıdır. Güneş lekelerine maruz kalmış cildin yenilenmesine katkıda bulunur. Fiyatı 70 ve 90 küsur arasında değişen bir üründür. Denize gittiğinizde ya da aşırı sıcak havalarda siz korumada öncüdür.

Solante Güneş Kremi: Her türlü cilt tipinde rahatlıkla kullanıma açık bir kremdir. Probleminiz ne olursa olsun yaraları, güneş yanıklarını, deri soyulmalarını onararak taptaze bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. Özellikle hamile bayanlar için uygundur. Hiçbir zararı yoktur. Ayrıca akne ve siyah noktaların geçirilmesinde, cilt kırışıklığında, çocuklarda da rahatlıkla kullanılan en iyi güneş kremleri arasında listelerde yerini almaktadır. Fiyatı 60 ve 77 arasında oynamaktadır. Kremin kalitesi ve markasına göre de fiyatta artmalar olabilmektedir. Özellikle tuzlu deniz suyundan zarar görmemek için idealdir. Sizi kavurucu güneşlere karşı korur. Gönül rahatlığı ile bu kremi kullanabilirsiniz.

Sebamed Güneş Kremi: Güneş kremlerinde belki de en çok adını duyduğumuz bir markadır. Yılların vazgeçilmezidir. Güneşin zararlı ışınlarını bloke etme etkisine sahip olduğunda yüksek koruma özelliği de mevcuttur. Cildin nem oranını dengeler. Çeşitli böcek sokmalarına karşıda iyileştirici etkisi bulunmaktadır. Özellikle yazın deniz suyundan sonra zararlı güneş ışınlarını engellemek için bu krem denize girmeden önce ve sonra sürülmesi tercih edilmektedir. Krem ince tabaka şeklinde sürülmelidir. Sebamed güneş kremlerini 36 ve 58 TL arasında sahip olabilirsiniz. Genelde çok bilinen krem olduğunda fiyatlar fazla düşmemekte ve artmamaktadır. Cilt sağlığı için idealdir.

Arko Güneş Kremi: Rahatlıkla kullanabileceğiniz en uygun güneş kremleri arasında yer almaktadır. Güneş yanıklarına iyi gelir. Cildin nem seviyesini dengeler ve cildi inanılmaz besler. Güneşte bronzlaştırma özelliğine sahiptir. Cildi kırışıklığa karşı korur. Genç görünmesini sağlar. Fiyatı en az 40 TL en yüksek 70 TL arasında değişmektedir. Daha uygun fiyatları da mevcuttur. Sizlere piyasada var olan en iyi güneş kremleri hakkında bilgileri sunduk.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb