En İyi Fondöten Hangisi

Author

Categories

Share

En İyi Fondöten Hangisi?

 

En iyi fondöten hangisi? Bu konuda özellikle cilt yüzeyinde pürüz olan bayanlar seçici nitelikte olmaktadır. Özelikle makyaj öncesinde cildi pürüzsüz hale getirmek fondötenin görevi olmaktadır. Birçok fondöten değişik özellikleri ile bayanların yanlarından ayrılmayan parçaları haline gelmektedir. Özel davetlerde veya toplum içinde özellikle yüz bölgesindeki istenmeyen lekeler ve çukurlar tamamen fondöten kullanılarak ortadan kaldırılmaktadır. En iyi fondöten hangisi? Sorusuna yanıt olarak yapılacak seçimlerde renk bakımından cilt yapınıza en uygun olanının yanında cilt sağlığınıza da destek sağlayacak fondöten çeşidini tercih etmeniz gerekecektir. Çünkü birçok fondöten ve bunların çoğunluğu merdiven altı üretim olan türler olarak cilt gözeneklerini tıkayarak derinizin nefes almasını engelleyici olabilmektedir. Bu nedenle lisanslı ve ticari kariyeri bilinen markaların ürünlerini kullanmak en sağlıklı yöntem olacaktır. Bu nedenle seçilen fondötenin özelliklerini çok iyi incelemek gerekmektedir. En iyi fondöten hangisi? Bu konuda yapılan araştırmalar ve kullanıcıların yaptığı yorumlar belirli markaların ve ürünlerin birbirinden farkını ortaya çıkarmaktadır.

WATER BLEND FACE&BODY FOINDOTION Bu tür bir fondöten seçiminizde en iyi fondöten hangisi? Konusunda kullandıkça ne kadar doğru karar verdiğinizin farkına varabilirsiniz. Yüzde seksen seviyelerinde su kaynaklı olan ürün sadece yüz bölgenizde değil tüm vücut yüzeyinizde etkili gir görüntü elde etmeniz için destek sağlamaktadır. Bu tür makyaj ürünlerinde tek yönlü kullanımlar tercih edilmediğinden dolayı hem kapatıcı hem parlatıcı özellik taşıması tercihlerin bu tür bir özellik üzerine yoğunlaştırmaktadır. Sağladığı ışıltı sayesinde cildiniz her zamankinden daha dinç ve canlı bir görünüm kazanacaktır.

VELVET MATTE SKIN TINT SPF 30 Cilt tabakasındaki kadifemsi görünümü bozmadan doğallığını korumasını sağlayan bu tür bir fondöten cildine özen gösteren bayanların tercihi olmaktadır. Sadece bayanların seçimi ile sınırlı kalmayan ürün erkeklerinde podyumlarda veya sahne ışıkları altında ciltlerine doğal görünüm sağlamaları için kullanabilecekleri ürünlerden olmaktadır. Yumuşak dokunuşlar sağlayan ve mat hali ile güneş ve parlak ışık altında ışık yansıması sağlamaması da ayrıca tercihlerin bu tür ürün seçiminde artışına yol açmaktadır.

GIORGIO ARMANI-LUMINOUS SILK FOUNDOTION Fondöten kullanmanın asıl amacı yüzdeki kırışıklıkları, çizgileri, lekeleri, çukurları ve istenmeyen görünümleri kaybetmektir. Fakat her fondöten her cildin istediği cevabı veremeyebilecektir. İşte böyle bir durumda aklınıza takılan en iyi fondöten hangisi? Sorusuna karşılık olarak hemen devreye bu tür bir fondöten girmektedir. Sıcak yaz aylarında güneşin yakıcı ışıklarına karşı dayanıklı akmayan bir makyaj tutucu özelliğine sahip olması tercih nedenlerinin başında gelmektedir. Ayrıca kapatıcı özelliği tüm aynı paralelde üretimi yapılan fondöten ailesinin içinde kendi formülü ile ayrıcalık yaratmaktadır. En belirgin özelliği tüm cilt dokularına en hızlı şekilde uyum göstermesidir. En iyi fondöten hangisi? Diye aklınıza bir soru takıldığında aslında cildinize en uygun fondöten hangisi bunun cevabını aradığınızı fark edeceksiniz. İşte bu tür takıntılarınızda saydığımız bu ürünler tercihlerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek özellikleri taşımaktadır.

NARS- ALL DAY LUMINOUS WEIGHTLESS FOUNDOTION Bir fondötenden beklenen en önemli özelliklerden biriside kalıcılık süresi olmaktadır. en iyi fondöten hangisi? Seçimini yaparken özellikle bu konuda kullanım kılavuzlarında yer veren ürünleri seçmek daha akıllıca olmaktadır. Çünkü yüzünüze sürdüğünüz makyaj malzemelerinin kalıcılık süresini bilmeden kullandığınızda hep bir şüphe ile ortamlarda bulunabilirsiniz. Fakat böyle açıklayıcı bir durumda daha rahat ve güvenli zaman geçirmeniz mümkün olacaktır. Bu ürün kullanıcısına yüzde ve ciltte kalıcılık süresi olarak 16 saat sözü vermektedir. Bu tabi ki cilt yapısına göre daha uzun bir süre olabilecektir. Kapatıcılık etkisinin yoğun hissedilmesinin yanında yüzde fondöten yokmuş görünümü ve hissi kazandırması bu ürünün daha kullanışlı olabileceğinin sinyallerini vermektedir. En iyi fondöten hangisi? Konusunda yapılacak tercihlerde en önemli unsurlar; Kalıcılık Kapatma özelliği Tahriş ve tahribat özelliği Yansıma ve parlaklık karakteri Gibi faktörler ön plana çıkan hususular olmaktadır. Bütün bu özellikleri içinde barındıran ürünler en iyi fondöten hangisi? Sorusuna en iyi yanıtı verebilen ürünler olmaktadır.

Author

Share