En İyi Far Markaları | Hanımların Dünyası

loading...

En İyi Far Markaları

En İyi Far Markaları

En İyi Far Markaları

 

en-iyi-far-markalari

Bayanlar her zaman kusursuz olmak ister. Bunu kıyafeti ve duruşuyla yapabileceği gibi cilt güzelliği ve kusursuz bir makyajla da yapabilir. Makyaj ı sevmeyen bayan yoktur. Her zaman daha ne kadar yüzümüzü güzel yapabiliriz diye düşünmekten kimse kendini alıkoyamaz. Fondöten, pudra, allık, rimel, ruj kusursuz makyajda olması kullanılması gereken ürünlerdir. Bunların dışında yüz bölgesinde en çok dikkat çekmesi gereken nokta ise gözlerdir.

Özellikle gözleri küçük bayanlar gözlerini ortaya çıkarmak için çeşitli göz makyajları yapmaktadır. Göz makyajının olmazsa olmazı ise fardır. Far gözü daha çekici ve daha buğulu göstermesini sağlar. Göze farı uygularken göz rengine çok dikkat edilmelidir. Dikkat etmezseniz güzel olayım derken çok komik durumlara düşebilirsiniz. Tabi farların markası da göz sağlığınız açısından çok önemlidir. Farlarınızı seçerken önce markasına sonra renklerine bakmanız sizin için en doğrusu olacaktır. Herkes hangi markanın daha iyi olduğu araştırmaz ve bilmez. Bizde burada bildiklerinizi pekiştirmek ya da bilmediklerini göstermeye çalışacağız.

Farda en çok kullanılan max faktor markadır. Lancome, este lauder ve loreal markalarını da öneriyorum. Bu marka farlar göz sağlığınız düşünerek üretilmiş farlardır. Tabi göz sağlığınız yanı sıra ne kadar kalıcı, akmayan far olması da önemlidir. Bu markalar terlemenize karşı akmayan farlar olarak ön plana çıkabilir. Maybelline marka far, yves Saint laurent marka far ve clinique marka far da size önerebileceğim markalardandır. Gerçekten biraz paraya kıyıp güzel ve parlak bir göz makyajına sahip olmak istiyorsanız bu markalar tam size göre olduğunu düşünüyorum.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb