En İyi Ankastre Fırın Tavsiyeleri

Author

Categories

Share

En İyi Ankastre Fırın Tavsiyeleri

 

Mutfakta pişen ürünlerin kaliteli pişmesi oldukça önemlidir. Ankastre ürünler mutfakta daha şık bir görünüm oluşturmasının yanı sıra kolay temizlenebilir olması ve daha az alan kaplaması sebebiyle her geçen gün kullanımı yaygınlaşan mutfak ekipmanları haline gelmiştir. Markaların birçoğunun pişirme grubunda; ocak, davlumbaz ile fırının yer aldığı ankastre setler oluşturduklarını görürsünüz. Yazımızda yalnızca en iyi ankastre fırın tavsiyelerinden ve ürünlerinden bahsedelim. Eğer ki, mutfağınıza set alma niyetindeyseniz en iyi ankastre set yazımızda detaylı ürün incelemelerine göz atmanız mümkündür. Lezzetli bir yemek ve ya iyi bir kek yapmak beceri ve deneyim gerekir. Ama siz ne kadar harikalar yaratsanız dahi yeterince ılık olmayan süt, yumurta ve ya dengeli şekilde pişirmeyen fırın bütün emeğinizin ziyan olmasına sebep olur. Özellikle evleriniz aceleyle alınıp fonksiyonlarının yetersiz geldiği durumlarda fırın arayışına girersiniz. Sizin kullanım alışkanlıklarınızı karşılamayan bir ankastre fırının yaratacağı hayal kırıklığını yaşamamak için marka bilinirliğini detaylı ürün açıklamalarını ile müşteri yorumlarını göz ardı etmemenizi tavsiye etmekteyiz.

En İyi Ankastre Fırın Tavsiyelerini sizin için araştırıp özelliklerini belirtelim. Siemens HB43GR240 Ankastre Fırının Özellikleri Beyaz eşya sektöründeki kalitesi ve özellikleriyle bilinen bilhassa ülkemizde de en fazla satışı gerçekleşen bir markadır. Kullanım alışkanlıklarınıza ve özellikle bütçenize göre ürün bulabilirsiniz ve oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Siemens HB43GR240 modeli Ecoclean otomatik temizleme özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Siemens’in fırınlarının çoğunda katalitik temizleme sistemi zaten mevcuttur. Katalitik temizleme sistemi sayesinde yağ ile kirleri yüksek ısıda yakarak küle dönüştüren bir sistemdir. Böylelikle fazla güç sarf etmeden temizliği yapmak mümkün oluyor. Ecoclean sistemi ise çok daha etkili bir temizlik sağlar. En İyi Ankastre Fırın Tavsiyelerine yazımızda yer verilmiştir. Siemens HB539E3T Ankastre Fırının Özellikleri Siemens ankastre fırın modelinde ise 7 farklı pişirme özelliği mevcuttur. Alt ve ya Üst ısıtma, alt ısıtma, sıcak hava, buz çözme, hava dolaşımlı ızgara, vario büyük ile küçük yüzeyli ızgara bulunuyor. Fiyatı ise 1500 ile 1700 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Siemens markasının bu modelinde fiyat ile performans ürünü diyebileceğimiz yaklaşık 1000 TL fiyatıyla en çok tercih edilen modellerden biridir. 8 pişirme modu yani ekstra pizza pişirme modu ile katalitik temizleme sistemi bulunuyor. 2 tepsi aynı anda pişirme yapabilmesi özellikle kalabalık aileler ile misafir ağırlamayı sevenler için oldukça iyi bir özelliktir.

Zanussi ZOB35712BK Ankastre Fırının Özellikleri Beyaz eşya sektöründe bir İtalyan markası olan Zanussi ankastre ürün sınıfında oldukça başarılı ürünlerdir. Farklı mutfak ekipmanlarında da tasarım ödüllerine sahip markanın bu modelinde tamamıyla parlak siyah, şık bir tasarıma sahiptir. Beyaz eşya sektörde satılan ankastre fırınların standart olan pişirmeye ilave olarak buz çözme, turbo pişirme, pizza modu, geniş iş hacim ve buharlı temizlik gibi özellikleri bulunuyor. Zanussi’nin çok tercih edilme nedeni bütün bu ekstra fonksiyonların ZOB35712BK modelinde yer alması denilebilir. Üstelik pek çok fırında yer almayan piliç çevirme özelliği de Zanussi’nin bu ankastre fırın modelinde vardır. En İyi Ankastre Fırın Tavsiyelerine yazımızda ulaşabilirsiniz. Özellikle 72 lt ile geniş iç hacmine ve tepsilere, elektronik zamanlama, A sınıfı enerji ve çıkarılabilen iç cam özelliklerine sahip. Zanussi’nin bu modeli için tam bir fiyat ile performans ürünüdür. Hoover HO446 BXP Ankastre Fırının Özellikleri Bu markamız Candy Group sektöründe yer alan İtalyan bir markadır. Türkiye’de de üretim tesisleri bulunan markadır. Özellikle son yıllarda ankastre pişirme grubunda adından söz ettirmeye başlamış durumda. Geniş ürün yelpazesine sahip marka kullanıcı ihtiyaçlarına veya bütçeye göre 500 ile 2500 TL arasında değişen fırın modellerine sahiptir. Bu markanın en düşük modelinde olan fırınımız, statik fırın yani alt ile üst pişirme ve ızgara özelliğine sahiptir. Tek tepsili pişirme yapabileceğiniz modelde 4 pişirme fonksiyonu mevcut. Fansız alt-üst pişirme, ızgara, alt pişirme ve soğutucu fan bulunuyor. Yüksek ücretler ödemek istemiyorsanız rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir üründür.

Arçelik Fritto Ankastre Fırının Özellikleri Son zamanlarda şüphesiz ki en çok satılan beyaz eşya markalarından biri de Arçeliktir. Ankastre fırınları içinde de iki farklı modelden bahsedelim. Arçelik 9623 mdi fiyat performans açısından oldukça başarılı bir modeldir. Arçelik’in multifonksiyonel fırınlarından 9651 Fritto modeli de çok fonksiyonlu ürün arayanlar için tercih edilebilecek bir modeldir. 12 pişirme fonksiyonuna sahip, patates kızartması, ekmek, kestane ve patlamış mısır gibi yiyecekleri de pişirebilen fırınlar bulunmaktadır. Teka HL850 Ankastre Fırının Özellikleri Mutfak ürünleri arasında kendini kanıtlamış markalardan Teka Avrupa menşeili bir urundur. Teka’nın ankastre fırınları nasıl diye sorarsuyorsanı, gönül rahatlığıyla tercih edebileceğinizi söylemekten kendimizi alı koyamayız. Özellikle de fırını sık kullananlar ve temizleme derdiyle uğraşmak istemeyenler için patentli Hydroclean sistemine sahip modellerini tavsiye etmekteyiz. Sektörümüzde en fazla talep gören markamız kullanıcıların olumlu geri bildirimlerde bulunduğu Teka HL850 modeli dokunmatik kontrol panelli, ve multifonksiyonel turbo fırın özelliğine sahiptir. Standart pişirme fonksiyonlarının dışında ise; pizza, turbo, buz çözme ve geniş ızgara fonksiyonlarıyla 9 pişirme modu bulunur. En İyi Ankastre Fırın Tavsiyelerini yazımızda belirttik.

Author

Share