En İyi Abiye Elbise Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

En İyi Abiye Elbise Modelleri

En İyi Abiye Elbise Modelleri

Tüm bayanlar katıldıkları davetlerde, merasimlerde ve partilerde her zaman şık olabilmek için uğraş verirler. Ancak bayanların çoğu oldukça kararsız olabiliyor ne yazık ki :) Elbise modeli ve renk seçimi için saatler ayırıp, hala bir seçim yapamamış olabiliriz. Seçeceğimiz elbise hem ten rengimize uymalı, hem de zevklerimize hitap etmelidir. Bu elbiseyi bulabilmek için gerekirse günlerce o mağaza senin, bu mağaza benim gezebiliriz bile.

Gece kıyafetlerinden olan abiyeler de biz bayanlar için çok önemli elbiselerdir. İyi seçilmiş bir abiye ile tüm bakışları üstümüze çekebilir, şıklığımızı ve zarafetimizi konuşturabiliriz. En iyi abiyenin seçiminde vücut hatlarına dikkat en önemli etkendir. Vücut tipine uygun olan elbise olduğundan daha şık durabilmektedir.

Yeni sezon abiye modellerini incelemek için dergilere veya magazin programlarına bakabilirsiniz. Ancak “Hanımların Dünyası”nı takip ederek moda trendlerine daha çabuk ulaşma fırsatını da göz ardı etmeyin bence. Alışverişe çıkmadan evvel sitemizdeki elbise modellerini incelemek size fikir verecek ve karar verme sürecinizi hızlandıracaktır.

Gece elbiselerinde ön planda olan detay dekoltelerdir. Sırt dekoltesi ve göğüs dekoltesi en çok tercih edilenler olmakla birlikte uzun abiye modelleri için de derin yırtmaçlı bacak dekolteleri de mevcuttur.

Transparan abiye modellerinde tül kullanılarak renk uyumu yakalanır ve kombin yapılır. Kısa abiye modellerinde de benzer şekilde içteki parlak kumaşın üzerinden yerlere kadar uzanan tül kullanılarak yapılan kombinler trendler arasında. Uzun bacaklara sahipseniz ve ince bir beliniz varsa balık kesim abiyeler tam sizin için diyebilirim.

En iyi abiye modelleri ile ilgili vereceğimiz bilgiler bu kadar. Sizler için seçtiğimiz iyi örnekleri de aşağıdaki galerimizde inceleyebilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb