En Harika Tasarıma Sahip Gelinlikler, Berta Bridal

Author

Categories

Share

Berta Bridal, evlilik hazırlığı içinde olan bayanlar için olağan üstü tasarımda gelinlik modelleri yaratmaya devam ediyor. Türkiye’de ismini fazla duymamış olabilirsiniz ancak Berta Bridal’ın gelinlik tasarımlarını, modellerini görünce aklınızdan çıkaramayacaksınız. Ayrıca Türkiye’de Vakko aracılığı ile sipariş verebilirsiniz.

Danteller hiç bu kadar çekici olmamıştı!!!

Dantelli Gelinlik

Dantel, gelinlikte en çok kullanılan detaydı ancak sade görünüme sahip fazla kabarık olmayan bir gelinlik ile mükemmel bir dikkat çekicilik kazanmak istiyorsanız Berta Bridal‘ın dantel detaylı gelinliklerini inceleyin. Danteller ile gelinliklere bambaşka bir hava katan Berta Bridal göz kamaştırıcı tasarımları ile gelinlik modellerinde çığır açmış diyebiliriz.

Zarafet temsilcisi Berta Bridal

Berta Bridal - En Mükemmel Tasarımda Dantelli Gelinlik Modelleri, Wedding Dress, Brautkleider (9)Gelin olduğunuz düğün gününüzde dikkat çekmek istersiniz ancak dikkat çekeyim derken göz yorucu bir görünüme kavuşmanızı istemeyiz. Bu yüzden sizlere düğünde zarafetin temsilci kraliçesi olabileceğiniz kadar çekici ama sade tasarıma sahip gelinlikleri galerimizde paylaşmak istedik.

Berta Bridal Gelinlik Modelleri

Author

Share