En Güzel ve Farklı Kapı Süsü Modelleri

Author

Categories

Share

Kapı süsleri adeta evin tarzını bir nebze de olsa yansıtmanın yanında evin girişinde hoş bir görüntü vermektedir. Kapının bir makyajı gibi olan kapı süslerinin de çok farklı modellerini görünce hayran kalmamak elde değil. Hatta istiyorsunuz ki her hafta farklı bir kapı süsü modeli kullanmak. İşte bizlerde kapı süsüne meraklı takipçilerimiz için en güzel ve farklı modelleri sizlere fikir olması için hazırladık. Bu kapı süsü modellerini ister kendiniz yapabilir, isterseniz de hazır olarak züccaciye, internet satış siteleri, yapı marketleri ya da çiçekçilerde bulmanız mümkündür.

Harfli Kapı Süsü Modelleri

Bu kapı süsü modelleri özellikle ailenin soy isminin baş harfini kullanarak oluşturulabilir. Böylece evin kime ait olduğunun da bir ipucunu vermiş olacaksınız. Hatta çok katlı apartmanda oturuyorsanız evinizin kapısını bu şekilde kolayca tarif etmeniz mümkün.

Çiçekli Kapı Süsü Modelleri 

Çiçekli kapı süsü modelleri de aslında en popüler olan kapı süslerinden biridir. Bu anlamda çok özel modelleri görmek mümkün. Özellikle yaz mevsimine, kış mevsimine, sonbahar ve ilkbahara mevsimine göre farklı tasarlanmış çiçekli kapı süsleri tercih edebilirsiniz. Eğer bu şekilde özel olarak hazırlatabilir ya da her mevsim konseptine uyumlu hazırlanmış kapı süslerini tercih edebilirsiniz. İşte ne güzel çiçekli kapı süsü modelleri:

Author

Share