En Güzel Sonbahar Kış Şort Çorap Kombinleri

Author

Categories

Share

Kıyafetleri kullanırken dikkat edeceğimiz noktalar vardır. Her kıyafet kendiyle uyumlu olan bir başka kıyafetle ancak kendini doğru yansıtır. İşte bu dikkat edilmesi gereken bir kıyafet kombini sonbahar kış şort ve çoraplardır. Genellikle yaz sezonunda kolay kolay şortlardan vazgeçemeyenler sonbaharda da bu güzel kıyafeti çoraplarla kombinleyerek giyebilirler. Bunun için dikkatli seçimler yapmanız oldukça önemlidir. Aksi halde seçimleriniz tam bir felakete dönüşebilir.

Şortlarınızı sonbahar mevsiminde çoraplarla giyerken öncelikle nasıl bir şort ve nasıl bir çorap kullanma konusundaki soruları doğru bilmeniz gerekir. Genellikle şort çorap kombinlerinde tercih edilen çoraplar siyah külotlu çoraplardır. Desenli ya da düz fark etmez. Çok fazla ince olmamasını öneririz. Aksi halde soğuk havalarda dikkatinizi üzerinize çekebilirsiniz. Eğer hava ılık ise yarım uzun çoraplarda kullanabilirsiniz. Tabi bu çorapları denim yada spor tarzda şortlar ile kullanmanız gerekir.

Kışlık Şortlar Çoraplarla Oldukça Trend

Sonbahar ve kış mevsiminde şort kullanacaksanız seçiminizin de mevsime uygun olması gerekir. Tabi çorap seçiminde de kışlık çoraplar olması şarttır. Özellikle şortun rengine yakın tonlarda çoraplar uygundur. Örneğin; kahverengi bir şort altına, siyah, içinde kahve tonları bulunan hafif kızıl renkleri içinde barındıran desenli çoraplar gibi. İşte sizler için en popüler şort çorap kombinleri :

 

Author

Share