En Güzel Siyah Stiletto Bayan Ayakkabı Modelleri

Author

Categories

Share

Stiletto ayakkabılar bayanlarımızın hemen hemen birçoğunun satın alarak kullandığı ayakkabılardan biridir. Son dönemlerde de sıkça adından söz edilen stiletto ayakkabılar özel günlerin yanı sıra çalışan bayanlarımızın da severek kullandığı ayakkabılardır. Klasik bir tarz görüntüsü veren stiletto ayakkabıların siyah olan modellerini  ele aldık.

Bir çoğumuzun da yakından takip ettiği Bu Tarz Benim programında da yarışmacılar genelde stiletto ayakkabı tercih ettiğini görmekteyiz. Hemen hemen birçok kıyafetle kombine ettikleri stiletto ayakkabılarını genelde abiye kıyafetlerle, özel yemek kombinlerinde kullandılar. Topuk yüksekliği de giyeceğiniz kıyafete göre ayarlayarak kombin yapmanız mümkündür.

Siyah stilietto ayakkabılar olarak topuğunuz biraz daha alçak olduğu modeller vardır. İşte bu modellerden bazıları:

Topuk kısmı biraz daha uzun olan stiletto ayakkabılarda elbette bulunmaktadır. Hepsi çok şık olan bu stiletto ayakkabıların ön kısmının sivri diğer bir değişle üçgen tarzda olması da biraz klasik ayakkabı tarzını andırmaktadır. Fakat bu tarz ayakkabıları kullanacak olan bayanlarımızın fazla kilolu olmamasını öneririz. Çünkü bu tarz ayakkabılar kilolu bayanlarımızın ayaklarında fazla hoş durmuyor. İşte diğer yüksek topuklu en güzel siyah stiletto bayan ayakkabı modelleri :

Author

Share