En Güzel Raf Dekorasyon Fikirleri | Hanımların Dünyası

loading...

En Güzel Raf Dekorasyon Fikirleri

En Güzel Raf Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyonunda önemli yere sahip olan raf dekorasyonunu son yıllarda fazlası ile görmekteyiz. İster duvar dekorasyonunda ister oda dekorasyonunda olsun raflar sistemlerini kullanmanız mümkün. Farklı şekilde eşyalarla dekore edebileceğiniz rafları doğru seçmelisiniz. Bunun içinde sizlere çok değişik tarzda en güzel raf dekorasyon fikirleri hazırladık.

Duvarda Bağımsız Raf Dekorasyonları

Bu rafları evin her odasında kullanmanız mümkündür. İster çocuk odasında, ister mutfakta ister salonda olsun fark etmez. Tek ya da birden fazla rafları farklı şekilde duvara monte ederek üzerinde değişik objeler ya da resim çerçeveleri ile süslemeniz mümkündür. Odanı genel dekorasyonuna uyumlu olan objelerle  şık bir görüntü verebilirsiniz.

Geometrik Duvar Rafları

Bu raflarda bulundukları odada oldukça fark yaratan tasarımlardır. Geometrik tarzda olan bu duvar raflarını genelde holde, oturma odasında, salonda ya da mutfakta tercih edebilirsiniz. Bazen üçgen, bazen beşgen, bazen de kare şeklinde olan bu raf dekorasyonları ise şöyledir:

Raflarınızı dekore ederken de kullanacağınız eşyalardan da sizler birkaç fikir verelim. Genelde kitaplar, küçük süs eşyaları, resimler, küçük çanaklardaki yapma ya da canlı çiçekler, dekoratif masa saatleri, vazolar, çerçeveler, renkli kutular bunlardan bazılarıdır. Çocukların odası içinde onların sevdikleri oyuncak koleksiyonlarından ya da kitaplarından süsleme yapmanız mümkündür. O halde değişik tasarlanmış en güzel raf dekorasyon fikirlerine bir göz atalım:

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb