En Güzel Etek Modelleri 2016

Author

Categories

Share

En Güzel Etek Modelleri 2016

 

Etekler bayanların hem yaz aylarında, hem de kış aylarında en çok tercih ettikleri kıyafetlerdir. Gerek bir bluz ile, gerekse de bir tunik ile kombin edilebilen etekler ile her ortama uygun kombinler hazırlamak mümkün. Birbirinden güzel ve şık kombinler hazırlamak ise 2016 etek modelleri ile daha mümkün olacak. Peki bu yıl hangi etekler kadınlar tarafından daha çok tercih edilecek? Hemen birlikte yeni sezonun etek modasına göz atalım.

2016 Mini Etek Modelleri Mini etekler her sezon trendler arasında ilk sırada yer almakta. Hem yaz aylarında, hem de kış aylarında kadınlar tarafından kombinler de kullanılmakta olan mini etekler ile şık ve etkileyici bir şıklık yakalamak mümkün. Yaz aylarında mini eteklerinizi gerek çorap ile, gerekse de çorapsız kullanabilir iken kış aylarında ise oldukça dikkat çeken tayt modelleri ile kombin yaparak tercih edebilirsiniz.

2016 mini etek modelleri arasında hem günlük hayatta, hem iş hayatında, hem de özel gün ve gecelerde kullanılabilecek modeller ise leopar desenleri ile süslü olan mini etekler olacak. Hemen hemen tüm giyim mağazalarının yeni sezon ürünleri arasında yer alan mini eteklerin ortalama fiyatları 49 lira ile 199 lira arasında değişiklik gösterecek.

2016 Kalem Etek Modelleri Hem yaz aylarında hem de kış aylarında tercih edebileceğiniz trend modellerden biri de kalem etek modelleri olacak. Özellikle dar olması ve basenleriniz ile ilgi görmenizi sağlayacak olan kalem etek modelleri tek renkleri ile 2016 yılında ilgi görecek. Kalem etek modelleri bayanlar tarafından günlük hayatta çok fazla tercih edilmeyecek iken genellikle iş hayatında ve özel günlerde kadınlar tarafından tercih edilecek. Kısa bluz modelleri ile kombin ederek şık bir tasarım yakalayabilirsiniz.

En Güzel Etek Modelleri 2016 Resimleri

Author

Share